جهش تولید | دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹

زندگی اسلامی باید سرلوحه برنامه‌ریزی‌های فرهنگی برای قشر جوان قرار گیرد - نمایش محتوای خبر

 

 

زندگی اسلامی باید سرلوحه برنامه‌ریزی‌های فرهنگی برای قشر جوان قرار گیرد

شناسه : 58021604

زندگی اسلامی باید سرلوحه برنامه‌ریزی‌های فرهنگی برای قشر جوان قرار گیردزندگی اسلامی باید سرلوحه برنامه‌ریزی‌های فرهنگی برای قشر جوان قرار گیرد

استاندار زنجان بر ضرورت مورد توجه قرار گرفتن سبک زندگی اسلامی تاکید کرد و گفت: تبلیغ سبک زندگی اسلامی باید سرلوحه برنامه‌ریزی‌های فرهنگی قشر جوان در سال آینده باشد.

محمد رئوفی‌نژاد در هفتمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان زنجان با اشاره به برگزاری هفت جلسه در ‌ارتباط‌ با ساماندهی امور جوانان اظهار داشت: این اقدامات در مقایسه با سال گذشته که کار خاصی در این حوزه انجام نشده بود مطلوب به نظر می‌رسد.

زنجان جزو استان‌های برتر است

وی با بیان اینکه زنجان در برگزاری جلسات ساماندهی امور جوانان جزو استان‌های برتر محسوب می‌شود، افزود: گزارش‌های ارائه شده در جلسه بیانگر موفقیت‌ها در این زمینه است.

استاندار زنجان با اشاره به برگزاری 12 جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان تصریح کرد: این جلسات مصوبات زیادی را در امور جوانان داشته است.

وی بر مبنا بودن اقدامات انجام شده در سال جاری برای سال آینده تاکید کرد و گفت: با تجربه اقدامات سال جاری می‌توان نسبت به برنامه‌ریزی در سال آینده اقدام کرد.

تعریف تکالیف روشن برای دستگاه‌ها

رئوفی‌نژاد اضافه کرد: بعد از ابلاغ بودجه سال آینده باید تکالیف روشنی را در حوزه‌های فرهنگی برای دستگاه‌های اجرایی تعریف و اجرا کرد.

وی با بیان اینکه در سال جاری حداقل کمک‌ها از حوزه‌های فرهنگی به عمل آمده است، اضافه کرد: برای سال آینده باید خلاء‌ها شناسایی شده و نسبت به حل مشکلات اقدام کرد.

استاندار زنجان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه تامین اعتبار مهم‌ترین بخش در احداث ساختمان محسوب می‌شود، ادامه داد: اکثر پروژه‌های قابل احداث تعریف شده و امکان تعریف پروژه جدید تقریبا وجود ندارد.

پارک فن آموز فعلی زنجان امکان گسترش ندارد

وی با ابراز خرسندی از روند رو به جلوی پارک فن آموز در زنجان اضافه کرد:‌ پارک فن آموز زنجان فعلی امکان گسترش ندارد.

رئوفی‌نژاد تصریح کرد: گسترش پارک فن آموز زنجان نیازمند جابه‌جایی است که باید مکان یابی شود.

ستاد ساماندهی امور جوانان محل مناسبی برای تصمیم‌گیری

وی محل تصمیم‌گیری در مورد امور جوانان را ستاد ساماندهی امور جوانان اعلام و تصریح کرد:‌ این ستاد می‌تواند منشاء خدمات به این قشر از جامعه باشد.

استاندار زنجان بر ضرورت مورد توجه قرار گرفتن سبک زندگی ایرانی اسلامی تاکید کرد و گفت: تبلیغ  سبک زندگی اسلامی باید سرلوحه برنامه‌ریزی‌های فرهنگی برای قشر جوان قرار گیرد.

لزوم نشاط در برنامه‌ریزی‌ها

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر اهمیت متنوع و با نشاط بودن برنامه‌های مربوط به جوانان سخن گفت و افزود: برنامه‌های فرهنگی این قشر باید با ترکیب ذوق و سلیقه و هنر ارایه شود تا تاثیر پذیری داشته باشد.(فارس)

آدرس کوتاه :