جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

زنجان پایتخت شور و شعور حسینی کانون توجه دلدادگان مکتب اهل بیت (علیهم السلام) در روز تاسوعای حسینی - نمایش محتوای خبر

 

 

زنجان پایتخت شور و شعور حسینی کانون توجه دلدادگان مکتب اهل بیت (علیهم السلام) در روز تاسوعای حسینی

شناسه : 356418282

زنجان پایتخت شور و شعور حسینی کانون توجه دلدادگان مکتب اهل بیت (علیهم السلام) در روز تاسوعای حسینی 

زنجان در روز تاسوعای حسینی نیز میزبان عاشقان اهل بیت (علیهم السلام) بود تا عشق و ارادت قلبی خود را با عزاداری بر مصائب حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و یاران باوفای ایشان ، به نمایش بگذارند .

صداوسیمای مرکز زنجان طبق سنوات در روز تاسوعا نیز با بسیج امکانات و نیروهای خود سه مراسم بزرگ برگزار شده در این روز را به صورت زنده پوشش داد .

اولین برنامه تجمع بزرگ عاشوراییان مردم ولایتمدار شهرستان خدابنده در مرکز این شهرستان یعنی شهر قیدار بود که از ساعت 15:30 شروع شده و از آغاز مراسم نیز به صورت زنده از شبکه اشراق پخش شد .

این مراسم باشکوه علاوه بر شبکه استانی ، از 6 شبکه سراسری و برون مرزی نیز به مدت 140 دقیقه پخش شد .

مراسم بعدی دسته عزاداری احمدیه زنجان بود که از ساعت 16:30 دقیقه آغاز شد و از همان آغاز نیز به صورت زنده پوشش داده شد . این مراسم نیز که با حضور پرشور مردم مومن زنجان برگزار شد از 8 شبکه سراسری و برون مرزی رسانه ملی به مدت 210 دقیقه به صورت زنده پوشش داده شد .

سومین مراسم در روز تاسوعا نیز دسته عزاداری فاطمیون زنجان بود که هر سال با حضور پرشور و مثال زدنی جوانان محب اهل بیت زنجان در مسیر تشییع شهدای زنجانی در دوران دفاع مقدس یعنی از مقابل مسجد جامع تا مزار شهدا و به یاد شب عاشورا و تجدید بیعت یاران باوفای حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) با آن حضرت برگزار می شود ، که امسال نیز با شور و حال خاصی برگزار شد و به صورت زنده از شبکه استانی اشراق و همچنین ۳ شبکه سراسری و برون مرزی به صورت زنده پخش شد .


روابط عمومی صداوسیمای مرکز زنجان

آدرس کوتاه :