جهش تولید | چهارشنبه، ۱۴ خرداد ۱۳۹۹

زنجان قهرمان سنگنوردی ایران شد - نمایش محتوای خبر

 

 

زنجان قهرمان سنگنوردی ایران شد

شناسه : 58229516

زنجان قهرمان سنگنوردی ایران شدزنجان قهرمان سنگنوردی ایران شد

تیم زنجان عنوان نخست رقابت‌های سنگ‌نوردی قهرمانی کشور در بخش آقایان را از آن خود کرد.

سیزدهمین دوره رقابت‌های سنگ‌نوردی (جام فجر) و انتخابی تیم‌ملی در سه ‌رشته بولدرینگ، سرعت و سرطناب و در دو بخش مردان و زنان در سالن سنگ‌نوردی شهدای اوقاف تهران برگزار شد که در پایان این دوره از رقابت‌ها و در بخش آقایان، تیم زنجان توانست در مجموع سه رشته عنوان نخست این مسابقات را از آن خود کند. همچنین تیم‌های خراسان‌رضوی و خوزستان نیز به ترتیب عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

در بخش سرطناب این رقابت‌ها، داوود رکابی از زنجان به مقام قهرمانی دست یافت تا همچون سال‌های گذشته، رقیبی در این رشته برای خود نداشته باشد. علی برات‌زاده از باشگاه داوودی تهران عنوان نایب‌قهرمانی را از آن خود کرد و رضا کلاسنگیان از گلستان نیز در جایگاه سوم ایستاد. در رشته بولدرینگ این مسابقات نیز علی برات‌زاده از باشگاه داوودی تهران بر سکوی نخست ایستاد، حمیدرضا توزنده‌جانی از خراسان‌رضوی و محمد جعفری‌محمودآبادی از کرمان به ترتیب مقام‌های دوم و سوم این رقابت‌ها را کسب کردند.

سیزدهمین دوره مسابقات سنگنوردی قهرمانی کشور (جام فجر) انتخابی تیم‌ملی در رشته سرعت بخش مردان نیز دنبال شد که طی آن رضا علی‌پور از قزوین به مقام قهرمانی دست یافت، عماد ثمرمرادی از خراسان‌رضوی عنوان دومی را از آم خود کرد و ایمان احسانی‌فر، دیگر ورزشکار از خراسان‌رضوی در جایگاه سوم ایستاد تا در پایان این دوره از رقابت‌ها تیم زنجان در مجموع نتایج تیمی به مقام قهرمانی دست یافته و بالاتر از تیم‌های خراسان‌رضوی، خوزستان و باشگاه داوودی تهران قرار گیرد.

سیزدهمین دوره رقابت‌های سنگ‌نوردی (جام فجر) انتخابی تیم‌ملی در بخش بانوان نیز از در دو رشته سرطناب و بولدرینگ آغاز شده است که ۴۶ سنگ‌نورد در رشته‌ سرطناب و ۳۱ سنگ‌نورد در رشته بولدرینگ در قالب ۱۶ تیم از ۱۳ استان شامل زنجان، کرمان، هرمزگان، کهگیلویه و بویراحمد، خراسان‌شمالی، خراسان‌رضوی، اصفهان، قزوین، تهران، فارس، همدان، گیلان، البرز و سه باشگاه مقاومت کرمانشاه، هیئت شمال‌شرق تهران و باشگاه ققنوس با هم به رقابت خواهند پرداخت.(ايسنا)

آدرس کوتاه :