جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

رونمایی از مجمو عه های نمایشی رادیویی خاکریز و میهمانی لاله ها - نمایش محتوای خبر

 

 

رونمایی از مجمو عه های نمایشی رادیویی خاکریز و میهمانی لاله ها

شناسه : 366586386

رونمایی از مجمو عه های نمایشی رادیویی خاکریز و میهمانی لاله هابا حضور مدیران کل صداوسیما و بنیاد شهید و امور ایثارگران ، در برنامه زنده ظفر گونلری از مجموعه های نمایشی رادیویی در حوزه های دفاع مقدس و دوران مبارزات انقلاب رونمایی شد.

مدیرکل مرکز با اشاره به راهبرد رسانه استانی در بسط و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تصریح کرد: امروز به برکت خون های پاک شهدا و جانفشانی ایثارگران، ایران اسلامی در اوج قدرت، اقتدار و امنیت در منطقه قرار دارد و رسانه استانی هم تلاش دارد با پرداخت به زندگینامه و خاطرات شهداء و ایثارگران و رزمندگان سالهای انقلاب و دفاع مقدس که سندهای زنده آن دوران پر افتخارند همچنین وصایای شهدای والامقام دفاع مقدس و انقلاب اسلامی درقالب برنامه های مختلف بصورت روزانه، فرهنگ ایثار را در جامعه نهادینه نماید.

وی تولید سریال تلویزیونی با موضوع زندگی پربرکت شهید دکتر مجید شهریاری، شهید راه علم  را از جمله آثار فاخر در دست تولید این مرکزبا موضوع جهاد و شهادت  اعلام کرد.

مجموعه خاکریز خاطرات رزمندگان، جهادگران و امدادگران دوران دفاع مقدس استان را در قالب 13برنامه نمایشی به سمع شندندگان می رساند.

استان زنجان در دوران مبارزه با نظام ستم شاهی29شهید تقدیم نهال نوپای انقلاب نمود که زندگی نامه این عزیزان در قالب مجموعه نمایشی27قسمتی میهمانی لاله ها تولید شده است.

این دو مجموعه نمایشی به سفارش اداره کل صدای استانها تولید و علاوه بر شبکه استانی صدای مرکز زنجان از رادیو نمایش و شبکه های استانی صدا نیز پخش خواهدشد.

برخی از عوامل این مجموعه های نمایشی عبارتند از :

نویسندگان: فیاض حاجیلو، علیرضا فرید راد و آرزو بهرامی

تهیه کننده: فیاض حاجیلو

کارگردان : علیرضا فرید راد

بازیگران: مینا عبادی، محبوبه نوری، نرگس محمدی، عباس ادیبی، حامد رفیعی و فاطمه بیات

صدابرداران: جلال نوری، مرتضی کاظمی

 

آدرس کوتاه :