سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

رونمایی از دهها اثر فاخر رادیویی و تلویزیونی در کنگره 3535 شهید استان - نمایش محتوای خبر

 

 

رونمایی از دهها اثر فاخر رادیویی و تلویزیونی در کنگره 3535 شهید استان

شناسه : 371274402

رونمایی از دهها اثر فاخر رادیویی و تلویزیونی در کنگره 3535 شهید استانمدیرکل صداوسیما به همراه معاونین و مدیران رسانه استانی بمنظور هماهنگی برنامه های هفته بسیج با حضور در سپاه استان  با فرمانده و معاونین این سپاه دیدار و تبادل نظر کرد.

آقای لطیفی با اشاره به فلسفه تشکیل نهاد مقدس بسیج تصریح کرد: خدمات ارزنده بسیج از ابتدای انقلاب بر هیچ کسی پوشیده نیست و این نهاد مقدس و مردمی با ترویج ارزش‌های انقلاب اسلامی همواره پشتیبان بسیار قوی برای نظام جمهوری اسلامی در تمامی حوادث ، مسائل و بحران ها بوده و هست .

وی افزود: گسترش معنویت فردی و اجتماعی، ریل‌گذاری برای اجرای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی،‌ ترویج ارزش‌های دینی در حوزه‌های تخصصی همچون هنر،‌ ورزش و رسانه، ‌ خدمتگزاری بی‌منت به مردم در شرایط سخت و حوادث همچنین ایستادگی در برابر تهاجم فرهنگی دشمن از کارکردهای نهاد بسیج در چهار دهه از عمر بابرکت این شجره طیبه است.

رئیس رسانه استانی با اشاره به تجربه موفق حضور اقشار مختلف در برنامه های هفته دفاع مقدس اظهار داشت: تمام سلائق و گرایشها تحت پرچم جمهوری اسلامی آماده جانفشانی در راه اسلام و ایران هستند و رسانه استانی آماده برنامه سازی در هفته بسیج با حضور بسیجیان موفق و کارآفرین است.

مدیرکل مرکز با اشاره به در پیش بودن کنگره بزرگداشت3535شهید استان گفت: در حال حاضر برنامه های پلاک، تقویم عزت، نشانه ها و شجره طیبه در حال پخش است و بنا داریم سریال فاخر میراث مجید با موضوع شهید راه علم دکتر مجید شهریاری، تله فیلم شهید یوسف قربانی، مستند نیلوفران آبی، مستند سرداران شاخص و ویدئو کلیپ فاخر ویژه کنگره در کنار سلسله نمایش های رادیویی طبقه الف و فاخر را در روز برگزاری کنگره رو نمایی کنیم.

وی از پخش ویژه برنامه تلویزیونی حال استمراری با رویکردی جدید در هفته بسیج خبر داد.

فرمانده سپاه انصار المهدی استان هم با تشکر فراوان از اهتمام ویژه صداوسیمای استان به فرهنگ ایثار و شهادت و نشر ارزشهای دفاع مقدس ، از تلاشهای بی وقفه رسانه استانی در سال جاری در موضوع بیماری کرونا قدردانی کرده و گفت: انعکاس برنامه های فرهنگی بویژه تولیدات مرتبط با مدافعان مرزهای عزت و شرف از هر قشر و صنف به خصوص در ایام هفته بسیج تأثیر بسزائی در تقویت بنیان های اعتقادی و اتحاد جامعه و افزایش روحیه و انگیزه بسیجیان دارد.

سردار کرمی افزود: باید قدردان این ملت که در عرصه‌های‌ مختلف با حضور حماسی خود نقش‌آفرینی کردند باشیم و فراموش نشود که اتکا به خداوند، مردم و استفاده از ظرفیت‌های داخلی همیشه برکات فراوانی برای میهن اسلامی به ارمغان دارد .

وی تصریح کرد: در شرایطی که انتشار  ویروس کرونا امکان هرنوع تجمع بمنظور برگزاری مراسم را سلب کرده بود، شبکه استانی با تمهیدات صورت گرفته این به زیبایی و هنرمندی به شکل شایسته ای خلا را پر کرد و نقش تأثیرگذار خود را در هفته دفاع مقدس به بهترین شکل ایفا نمود.

مسئول نمایندگی مقام معظم رهبری در سپاه استان هم در این جلسه با تقدیر از تلاشهای صدا و سیمای مرکز زنجان در توجه ویژه به موضوع ترویج فرهنگ ایثار و شهادت  به ویژه در چهل سالگی دفاع مقدس ، گفت: بسیج در حوزه فرهنگ و اندیشه حضور جدی دارد و تبیین گفتمان انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب را وظیفه خود می‌داند که این مهم با همراهی رسانه ملی امکان پیدا می کند.

 حجت الاسلام بیگدلی افزود:بسیج در طول ۴۰ سال گذشته همواره خادم مردم بوده و از هیچ‌گونه مجاهدت و ایثار برای آسایش و آرامش مردم دریغ نکرده است و امروز هم با حضور جدی در بخشهای مختلف یاریگر نظام هستند و تلاش می‌کنند از ظرفیت‌های این حوزه برای ترویج ارزش‌های انقلاب اسلامی به بهترین روش بهره گیرند.

در ادامه این جلسه معاونین و مدیران دو نهاد به بیان برنامه های در نظر گرفته شده برای گرامیداشت هفته بسیج پرداخت و هماهنگی های لازم برای برگزاری مشترک این برنامه انجام شد .

 

آدرس کوتاه :