جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

روز قدس، روز آگاهی جهان اسلام است - نمایش محتوای خبر

 

 

روز قدس، روز آگاهی جهان اسلام است

شناسه : 259833822

روز قدس، روز آگاهی جهان اسلام است


خبر/سیاسی

خبر/سیاسی

فرماندار شهرستان سلطانیه گفت: روز قدس، روز آگاهی جهان اسلام و همچنین روز آگاهی همه کشورهای جهان نیز است.

پرویز خالقی در جلسه ستاد هماهنگی راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان سلطانیه، اظهار کرد: ماه مبارک رمضان فرصتی برای خودسازی و خداشناسی هرچه بهتر انسان است.

وی با بیان اینکه باید به اهمیت روزهای ماه مبارک رمضان و شب‌های قدر واقف بود، اضافه کرد: باید در این ایام پیشتر از روزه ظاهری، روزه غیبت، تهمت، دروغ و ... گرفت.
فرماندار شهرستان سلطانیه تصریح کرد: به فرموده رهبر معظم انقلاب «روز قدس در تاریخ انقلاب، به مانند لیلةالقدر در تاریخ اسلام است».
خالقی ادامه داد: بر همین اساس روز جهانی قدس از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
وی با تاکید بر اینکه زنده نگه داشتن این روز پر اهمیت جزو فریضه محسوب می‌شود، گفت: در اهمیت این روز امام راحل نیز فرموده است که «روز قدس، روز اسلام است».
فرماندار شهرستان سلطانیه ابراز کرد: امام خمینی(ره) در اهمیت این روز در جای دیگر فرموده است که «روز قدس، روز حیات اسلامی است».
خالقی با اشاره به اینکه روز قدس، روز آگاهی جهان اسلام است، افزود: افزون بر این مورد، روز قدس روز آگاهی همه کشورهای جهان نیز است.
وی با اشاره به اهمیت این جمله امام راحل که روز قدس، روز جهانی قدس است، اظهار کرد: با توجه به همین سخن می‌توان بر آگاهی‌بخشی همه کشورهای جهان در این روز، جامه عمل پوشانده شود.
فرماندار شهرستان سلطانیه بیان کرد: همگی باید برای باشکوه برگزار شدن روز جهانی قدس، در این راهپیمایی دشمن‌شکن شرکت کنیم.
خالقی با تاکید بر اینکه حضور همگانی در راهپیمایی روز قدس، امری انقلابی است، گفت: دبیرخانه مربوطه باید نسبت به ابلاغ و اطلاع‌رسانی برنامه‌های این روز به اعضای ستاد، هماهنگی لازم را انجام دهند.
وی افزود: از اعضای این ستاد نیز درخواست می‌شود تا نهایت همکاری و تعامل را برای برگزاری باشکوه این مراسم انجام دهند.
فرماندار شهرستان سلطانیه تصریح کرد: نقش روحانیون در راستای آگاهی همگانی، در روزهای چون روز قدس اهمیت بسیار بالایی دارد.
خالقی اضافه کرد: از متولیان مربوطه امر تقاضا می‌شود تا  انجام اقدامات معمول در این زمینه را مبذول دارند.
وی پیروی تام از فرامین مقام معظم رهبری را یک ضرورت دانست و عنوان کرد: یکی از تأکیدات معظم‌له، حضور در مراسم راهپیمایی روز قدس است.
فرماندار شهرستان سلطانیه در پایان خاطرنشان کرد: حضور در مراسم راهپیمایی روز قدس، باعث انفعال رژیم صهیونیستی خواهد شد.
شایان ذکر است، جلسه ستاد  هماهنگی راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان سلطانیه، به ریاست پرویز خالقی فرماندار شهرستان سلطانیه و با حضور اعضا، در محل فرمانداری برگزار شد و با توجه به اهمیت روز جهانی قدس، تصمیماتی نیز در آن اخذ شد.فارس

 

آدرس کوتاه :