جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

روابط عمومی منابع طبیعی استان زنجان رتبه اول کشوری را کسب کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

روابط عمومی منابع طبیعی استان زنجان رتبه اول کشوری را کسب کرد

شناسه : 341051264

روابط عمومی منابع طبیعی استان زنجان رتبه اول کشوری را کسب کرد


خبر/اجتماعی

خبر/اجتماعی

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان گفت: بر اساس ارزیابی های انجام شده روابط عمومی این اداره کل به لحاظ عملکردی رتبه نخست را در میان 33 روابط عمومی کشور به نام خود ثبت کرد.

خلیل آقاجانلو افزود: تحلیل ارزیابی عملکرد روابط عمومی اداره های کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان ها در سال گذشته در 12 شاخص مورد بررسی قرار گرفته است.
وی تاکید کرد: روابط عمومی منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان با کسب 844 امتیاز در جایگاه نخست قرار گرفته است.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان گفت: این شاخص ها درباره امکانات و توانمندی ها، مدیریت روابط عمومی ها، اطلاع رسانی مطبوعات و خبرگزاری ها، فرهنگ سازی تلویزیونی و رادیویی، ارتباطات اجتماعی، مردمی و تبلیغات در خصوص اهمیت منابع طبیعی، حفظ و حراست از آن بوده است.
آقاجانلو اظهارکرد: با توجه به افزایش توجه افکار عمومی به منابع طبیعی، نیاز به مشارکت و همکاری با کمپین های مردمی و جلب مشارکت بخش های غیر دولتی ضروری است که در استان زنجان به این مقوله توجه زیادی می شود و بسیاری از سازمان های مردم نهاد در این استان تشکیل شده است.
وی، نقش رسانه ها را در موفقیت روابط عمومی منابع طبیعی استان زنجان موثر دانست و افزود: رسانه های این استان در بازتاب اخبار و اطلاع رسانی ها در هر برهه ای تاثیرگذار بوده اند و اهمیت دادن مردم به منابع طبیعی به اثر بخشی اطلاع رسانی رسانه ها نیز مربوط می شود.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان گفت: کشاورزی و منابع طبیعی بخشی است که نقش بسیار مهمی در تامین امنیت غذایی و استقلال اقتصادی کشور دارد.
آقاجانلو اظهارکرد: موضوع آب، خاک و پوشش گیاهی مسائلی است که مدیریت صحیح آن موجب می شود ظرفیت تولید افزایش و امنیت غذایی نیز ارتقا و تامین شود.
به گزارش ایرنا، وی یادآورشد: منابع طبیعی و آبخیزداری در حوزه‌های مختلفی درباره اقتصاد مقاومتی ایفای نقش می کند که نهادینه کردن این مساله در جامعه و در بین کشاورزان، دامداران و سایر اقشار مختلف مردم نیازمند اطلاع رسانی رسانه ها و روابط عمومی است.ایرنا

آدرس کوتاه :