رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

رشد 12 درصدی مصرف سی ان جی طی سه ماهه امسال در زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

رشد 12 درصدی مصرف سی ان جی طی سه ماهه امسال در زنجان

شناسه : 262256194

خبر/اجتماعی

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان گفت: میزان مصرف سی ان جی در سه ماهه سال جاری حدود 36 میلیون و 430هزار مترمکعب بود که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با مصرفی در حدود 32 میلیون و 440 هزار مترمکعب افزایش 12 درصدی دارد.

به گزارش  روابط عمومی منطقه زنجان محمود آقامحمدیان افزود: مصرف گاز مایع LPG (گاز مایع نفتی) نیز طی مدت یاد شده کاهش هشت درصدی دارد که این روند با توجه به تبدیل سوخت اتفاق افتاده است.
وی اظهار کرد: میزان مصرف گاز مایع در سه ماهه سال جاری حدود چهار هزار و 473 تن می باشد که در مقایسه با مصرف چهار هزار و 864 تن در مدت مشابه سال قبل این کاهش را در پی داشته است و انتظار می رود با توجه به روند رو به رشد تبدیل سوخت ها این کاهش در ماه های بعدی نیز ادامه یابد.
آقامحمدیان همچنین با اشاره به میزان مصرف نفتکوره طی مدت یاد شده افزود: میزان مصرف این فرآورده نیز با توجه به تبدیل سوخت صنایع کاهش چشمگیر 58 درصدی داشته است.
وی بیان کرد: میزان مصرف نفتکوره در این مدت حدود یک میلیون و 900 هزار لیتر بوده که در مقایسه با مصرف چهار میلیون و 585 هزار لیتری این کاهش مصرف به وقوع پیوسته است.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان با اشاره به کاهش مصارف فرآورده ها با توجه به بهره مندی از گاز طبیعی مصرف کنندگان خاطرنشان کرد: این شرکت مشکلی در تامین سوخت مصرف کنندگان استان ندارد.
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان دارای 52 باب جایگاه عرضه فرآورده نفتی مایع و 39 باب جایگاه عرضه سی ان جی است که از این تعداد جایگاه های عرضه سوخت مایع 29 باب آن در ناحیه مرکزی و تامین کننده سوخت مورد نیاز شهرستان های زنجان، طارم، ماهنشان، دندی و ایجرود بوده و 17جایگاه ناحیه ابهر سه شهر سلطانیه و ابهر و خرمدره را پوشش می دهند و شهرستان خدابنده نیز دارای شش جایگاه عرضه فرآورده مایع نفتی است.ایرنا

آدرس کوتاه :