جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

رشد 12 درصدی حجم آب توزیعی در روستاهای زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

رشد 12 درصدی حجم آب توزیعی در روستاهای زنجان

شناسه : 58011868

رشد 12 درصدی حجم آب توزیعی در روستاهای زنجانرشد 12 درصدی حجم آب توزیعی در روستاهای زنجان

رئیس اداره خدمات مشترکین و درآمد شرکت آبفار استان زنجان گفت: حجم آب توزیعی در روستاهای استان زنجان 12 درصد رشد یافته است.

علی سهرابی اظهار داشت: حجم آب توزیع شده برای مشترکین آب و فاضلاب روستایی استان زنجان در سطح روستاهای تحت پوشش طی 9 ماه سال‌جاری 14 میلیون و 518 هزار متر مکعب بوده است.

وی با اشاره به اینکه حجم آب توزیع شده توسط شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان در روستاهای تحت پوشش نسبت به مدت مشابه سال گذشته 12 درصد رشد یافته است، خاطر نشان کرد: افزایش تعداد مشترکین، شناسایی و جمع‏آوری انشعابات غیرمجاز و اضافه شدن منابع تامین آب جدید به شبکه‏های آب‌رسانی روستاها از دلایل عمده رشد حجم آب توزیعی در روستاها به شمار می‏رود.

توزیع 2 میلیون متر مکعب آب در روستاهای زنجان

رئیس اداره خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان با بیان اینکه میزان آب توزیع شده در روستاهای شهرستان زنجان 2 میلیون و 884 هزار مترمکعب بوده است، تصریح کرد: 4 میلیون و 109 هزار متر مکعب آب نیز در روستاهای شهرستان خدابنده توزیع شده است.

وی با اشاره به اینکه میزان آب توزیع شده در روستاهای شهرستان ماهنشان یک میلیون و 310 هزار متر مکعب برآورد شده است، اضافه کرد: در روستاهای شهرستان ایجرود نیز حجم آب توزیع شده یک میلیون و 601 هزار متر مکعب بوده است.

توزیع یک میلیون متر مکعب آب در ابهر

سهرابی میزان آب توزیع شده در روستاهای شهرستان ابهر را طی 9 ماه سال جاری یک میلیون و 806 هزار متر مکعب برشمرد و افزود: حجم آب توزیعی در روستاهای شهرستان خرم‏دره نیز 589 هزار متر مکعب اعلام شده است.

وی ادامه داد: 2 میلیون و 219 هزار متر مکعب آب طی 9 ماه سال‌جاری در روستاهای شهرستان طارم توسط شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان توزیع شده است.

معاف بودن مددجویان از پرداخت حق انشعاب

رئیس اداره خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان اظهار داشت: بر اساس قانون بودجه سال جاری همه مددجویان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و اداره کل بهزیستی 100 درصد از پرداخت حق انشعاب آب و فاضلاب برای یک واحد مسکونی معاف هستند.(فارس)

آدرس کوتاه :