جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

رشد و شکوفایی چرخه صنعت کشور با همکاری و توجه ویژه رسانه ملی میسر خواهد بود . - نمایش محتوای خبر

 

 

رشد و شکوفایی چرخه صنعت کشور با همکاری و توجه ویژه رسانه ملی میسر خواهد بود .

شناسه : 357088012

رشد و شکوفایی چرخه صنعت کشور با همکاری و توجه ویژه رسانه ملی میسر خواهد بود .


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

در دیدار مدیرکل روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی کشور با مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان مطرح شد : رشد و شکوفایی  چرخه صنعت کشور با همکاری و توجه ویژه رسانه ملی میسر خواهد بود .

مدیرکل روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران با حضور در رسانه استانی با مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان دیدار و گفتگو کرد.
مدیرکل رسانه استانی در این دیدار گفت : فرصت ها و توانمندیهای سرمایه گذاری فراوانی در استان وجود دارد که می توان با ورود در این حوزه و رفع موانع پیش روی ، سرمایه گذاریهای مختلفی در استان به منظور تولید و اشتغال بیشتر جذب کرد.
آقای لطیفی با تاكيد برلزوم گسترش تعامل و همكاري بين صداوسيما و شركت شهرك هاي صنعتي براي انعكاس دستاوردها و خدمات نظام در اين حوزه مهم و نيز تبيين موفقيت ها ،ظرفيت ها و بسترهاي سرمايه گذاري گفت: بدون ترديد هم افزايي بين صنعت و رسانه اهداف رشد و توسعه صنعتي استان و نيز اشتغال و جذب سرمايه گذار را شتاب مي بخشد.
مدیرکل روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران هم در این دیدار، اظهار داشت : امروز با توجه به عدم شناخت کافی از شهرکها و نواحی صنعتی ، صنایع کوچک و محصولات آن و حتی سازمان های توسعه ای دولتی که حامی این بخش ها به شمار می روند ، ضرورت تعامل و هم افزایی بیش از پیش رسانه ملی و سازمان متبوع را دوچندان می کند
آقای سالار در ادامه افزود:  تشکیل شورای اطلاع رسانی در سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران که صداوسیما نیز یکی از اعضای اصلی و مهم آن است در این راستا صورت گرفته است .
وی با قدرداني از تلاش هاي  انجام شده در صداو سيماي مرکز زنجان  در زمينه انعكاس مطلوب رويدادها واخبار بخش توليد و صنعت و كارآفريني و تعامل مثبت با شرکت شهرمهای صنعتی استان گفت: امروز رسانه نقش مهمي در ايجاد فضاي اميد و نشاط و آگاهي بخشي درجامعه دارد و صداوسيماي مركز زنجان هم اين رسالت خود را به خوبي ايفاكرده است.
در ادامه این جلسه موضوع همکاری های فیمابین و تولید برنامه های مشترک و مشارکتی به خصوص مشارکت در ادامه تولید سریال پرواز پروانه ها مورد بحث و گفتگو قرار گرفت .

آدرس کوتاه :