رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

رسانه استانی خود را متعهد به پیگیری و رفع مشکلات بخش کشاورزی استان می داند . - نمایش محتوای خبر

 

 

رسانه استانی خود را متعهد به پیگیری و رفع مشکلات بخش کشاورزی استان می داند .

شناسه : 360396971

رسانه استانی خود را متعهد به پیگیری و رفع مشکلات بخش کشاورزی استان می داند .

✅ اعضای هیئت مدیره نظام صنفی کشاورزان شهرستان طارم در صداوسیمای استان حضور یافته و با مدیرکل مرکز دیدار کردند .
??مدیرکل صداوسیما در این دیدار نظام صنفی کشاورزی را به عنوان یک تشکل مردم نهاد ، مهم و اثرگذار عنوان کرده و گفت : حفظ منافع و حقوق آحاد مردم جامعه بعنوان مصرف‌کنندگان اصلی تولیدات بخش کشاورزی و تعامل، مشارکت و همراهی با بخشهای دولتی در تحقق اهداف و سیاست‌های توسعه‌ای ، از مهمترین موضوعاتی است که باید مدنظر قرار گیرد .
??آقای لطیفی به نگاه حمایتی شبکه استانی به حوزه کشاورزی استان و به ویژه شهرستان طارم اشاره کرده و افزود : یکی از مهمترین محورهای برنامه سازی رسانه استانی آموزش، ترویج و تبلیغ کشاورزی نوین و استفاده بهینه از منابع آب و خاک ، بیان و پیگیری مشکلات فعالان این بخش مهم و حیاتی استان می باشد .
??وی شبکه استانی را یک ظرفیت خوب و بالقوه برای مردم استان عنوان کرده و بر آمادگی رسانه استانی برای پیگیری بیش از پیش مشکلات و مطالبات کشاورزان استان برای رفع موانع موجود تأکید کرد .
??دبیر نظام صنفی کشاورزی شهرستان طارم هم ضمن تقدیر از توجه ویژه رسانه استانی به مقوله کشاورزی  با اعلام این مطلب که 15درصد از تولیدات کشاورزی استان در این شهرستان صورت می گیرد، گفت : شهرستان طارم47هزارنفر جمعیت دارد و حدود450هزار تن محصول کشاورزی و 47هزارتن زیتون این شهرستان به اقصی نقاط کشور ارسال می گردد.
??آقای رحمانی با اشاره به محصولات متنوع و مختلف باغی و زراعی این شهرستان،  تصریح کرد : با وجود این حجم تولیدات، شهرستان طارم از مشکلات عدیده ای در حوزه کشاورزی رنج می برد که امیدواریم با توجه ویژه رسانه استانی این کمبودها و مشکلات مرتفع شود.
◀️ در این جلسه همچنین سایر اعضای هیئت مدیره نظام صنفی کشاورزان طارم ، هر یک به بیان مسائل مبتلابه کشاورزی این شهرستان و انتظارات خود از صداوسیمای استان پرداختند .✔️

آدرس کوتاه :