رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

راهپیمایی 22 بهمن، فرصتی برای نمایش اقتدار نظام است - نمایش محتوای خبر

 

 

راهپیمایی 22 بهمن، فرصتی برای نمایش اقتدار نظام است

شناسه : 58011454

راهپیمایی 22 بهمن، فرصتی برای نمایش اقتدار نظام است

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان، ابراز کرد: راهپیمایی 22 بهمن، فرصتی برای نمایش اقتدار نظام است.

سیدسعید حسینی ، گفت: امسال هفته استقبال از مراسم دهه‌فجر با ایام هفته وحدت تقارن دارد و این تقارن فرصت مناسبی برای روشنگری و تبیین آرمان‌های انقلاب برای جوانان بوده و فرصتی برای نمایش اقتدار نظام است.

وی افزود: با حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن می‎توان این حقیقت را به رخ دنیا کشید که مردم همیشه همراه انقلاب اسلامی ایران هستند و با دیدن صلابت مردم، دوستان انقلاب شاد می‌شوند و دشمنان اسلام و انقلاب با دیدن این وحدت و همدلی مردم، ناراحت خواهند شد.

حسینی خاطرنشان کرد: در کمیته ستاد برگزاری مراسم دهه‌فجر بیش از 150 جسله برگزار شده است و کمیته‎های استانی و شهرستانی تشکیل شده‌اند و بیش از 2 هزار و 560 برنامه نیز تاکنون برای اجرا پیش‎بینی شده است که امکان رسیدن به 3 هزار برنامه را دارد.

وی اظهار کرد: گلباران مزار شهد‌ای بالا، دیدار با امام‌جمعه زنجان، دیدار و تجلیل از خانواده شهدا، رژه موتورسواران و بسیجیان، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا، آذین‌بندی و تزیین خیابان‎ها و ادارات، برگزاری مراسم گلبانگ انقلاب و زنگ انقلاب، افتتاح نمایشگاه محصولات فرهنگی، خوشنویسی و پوستر انقلاب، از جمله این برنامه‎ها است.

این مقام مسئول تصریح کرد: برپایی نمایشگاه‎های دستاوردهای انقلاب، برگزاری مسابقات مختلف ورزشی، نورافشانی در 21 بهمن‌ماه همراه با گلبانگ الله اکبر، افتتاح 728 پروژه عمرانی که شامل 16 پروژه کلنگ‌زنی و 712 پروژه بهره‌برداری است، از دیگر برنامه‌هایی است که در دهه‌فجر امسال برگزار خواهد شد.

وی اعلام کرد: راهپیمایی روز 22 بهمن ساعت 10 صبح از چهارراه امیرکبیر تا مقابل امام‌زاده سید ابراهیم (ع) برگزار خواهد شد که مراسم با اقامه نماز پایان خواهد یافت و سخنران این مراسم نیز وزیر دادگستری است.

حسینی تأکید کرد: زنگ انقلاب به دلیل تعطیل بودن مدارس در روز پنج‌شنبه، روز چهارشنبه 11 بهمن‌ماه ساعت  33  : 9 دقیقه زده خواهد شد.(ايسنا)

آدرس کوتاه :