جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ فروردین ۱۳۹۹

دین مبین اسلام، بزرگترین سلاح در اختیار ایران است - نمایش محتوای خبر

 

 

دین مبین اسلام، بزرگترین سلاح در اختیار ایران است

شناسه : 58611068

دین مبین اسلام، بزرگترین سلاح در اختیار ایران است



دین مبین اسلام، بزرگترین سلاح در اختیار ایران است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، گفت: دین مبین اسلام بزرگترین سلاح در اختیار جمهوری اسلامی ایران است که می تواند تمام افکار و فرهنگ جهانیان را به سوی خود معطوف کند.

حجت الاسلام والمسلمين علی خاتمی ، افزود: تا زمانی که فرهنگ غنی اسلام در اختیار ایرانیان قرار دارد و می تواند بیشترین تاثیر را بر تغییر نتیجه تمام معادلات جهانی بگذارد، نظام اسلامی نیازی به سلاح دیگری ندارد.

وی یادآورشد: جمهوری اسلامی بهترین قوانین جهان را در اختیار دارد و نباید کمبودهای موجود را به حساب مقررات موجود گذاشت.

حجت الاسلام والمسلمين خاتمی اظهارکرد: مشکلاتی که امروز گریبان گیر جمهوری اسلامی است ناشی از تحریم های تحمیل شده از سوی دشمنان و مدیریت ناصحیح در برخی بخش ها محسوب می شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، گفت: حماسه اقتصادی مد نظر رهبر فرزانه انقلاب راهکاری است که تمام این مشکلات اقتصادی را می تواند برطرف کرده و زمینه رشد نظام اسلامی در این عرصه را فراهم کند.

وی خاطر نشان کرد: با وجود تمام این مشکلات نظام اسلامی به موفقیت های بسیاری در عرصه های مختلف دست یافته است.

حجت الاسلام  والمسلمين خاتمی افزود: دستیابی به آخرین فناوری های روز جهان در عرصه های نانو، بیوتکنولوژی، فضایی و هسته ای بخشی از این موفقیت ها در کنار تمام اقدامات صورت گرفته برای سازندگی کشور است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان بر لزوم تبیین این اقدامات برای نسل جوان جامعه تاکید کرد و وظیفه اصلی مسوولان را در کنار تلاش برای تحقق فرامین رهبر فرزانه انقلاب، تقویت روح امیدواری در میان جوانان عنوان کرد.(ايرنا)

آدرس کوتاه :