رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

دیدار و گفتگو مدیرکل صداوسیما با مسئولین شهر ابهر - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار و گفتگو مدیرکل صداوسیما با مسئولین شهر ابهر

شناسه : 357737995

خبر/رویداد مرکز

✅ مدیرکل صداوسیما طی سفری به شهر ابهر با مسئولین این شهر در خصوص ادامه ساخت و تکمیل ساختمان نیمه کاره دفتر خبری این شهرستان دیدار و گفتگو کرد .
🔹در این جلسه که امام جمعه ، نماینده ابهر خرمدره و ایجرود در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار و شهردار ابهر نیز حضور داشتند مدیرکل مرکز با بیان این که شهر ابهر به عنوان دومین شهر بزرگ استان دارای ظرفیت ها و نقاط قوت فراوانی برای پیشرفت و توسعه می باشد افزود : صداوسیما به عنوان فراگیرترین رسانه قطعا می تواند نقش موثری در توسعه و پیشرفت و آبادانی منطقه ایفا نماید .
🔹آقای لطیفی با اشاره به اهمیت تقویت دفتر خبری این شهرستان گفت : وجود دفتر خبری با زیرساخت ها و تجهیزات خوب و مناسب می تواند به رسانه استانی در شناساندن و معرفی ظرفیت های بالقوه شهرستان کمک شایانی نماید .
🔹وی در ادامه این دیدار از مسئولین شهرستان درخواست کرد تا در تکمیل و اتمام این پروژه از تمامی ظرفیت‌های خود بهره گیری نمایند .
🔸امام جمعه ابهر نیز در این جلسه با اشاره به اهمیت کار رسانه از مسئولان خواست برای اتمام این طرح اهتمام کنند.
🔸حجت الاسلام رحیمی رسانه ملی را بهترین فرصت برای تبلیغ کالاهای بخش خصوصی و همچنین انعکاس خدمات نظام دانست.
🔹عزیزی نماینده مردم شهرستانهای ابهر ، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی نیز وجود دفتر خبری در این شهرستان را ظرفیت خوبی برای این منطقه عنوان کرده و از آمادگی خود برای پیگیری اعتبارات مورد نیاز این طرح خبر داد.
🔸حیدری فرماندار شهرستان ابهر هم با اشاره به پیشنهادهای مختلف برای به سرانجام رسیدن این طرح گفت: تلاش می شود این طرح تا سال آینده به بهره برداری برسد.
🔹ذوالقدریها شهردار ابهر هم با اشاره به اهمیت تکمیل این پروژه برای توسعه شهرستان ابهر بر آمادگی شهرداری برای کمک به تکمیل این طرح تاکید کرد .
✳ گفتنی است طرح دفتر خبری ابهر از 10 سال پیش آغاز شده و تاکنون حدود ۲۰ درصد از کار احداث آن انجام شده و در این سالها فراز و فرودهای زیادی را تجربه کرده است .✔

🔵روابط عمومی صداوسیمای مرکز زنجان🔵
🆔️ @iribzanjan    کانال رسمی مرکز
🆔️ @zanjaniribnews  کانال خبرگزاری
🆔️ @zanjanirib_pr162  ارتباط با روابط عمومی

آدرس کوتاه :