جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

دیدار نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل صداوسیمای استان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل صداوسیمای استان

شناسه : 370857323

دیدار نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل صداوسیمای استان


دیدار نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل صداوسیمای استان

دیدار نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با مدیرکل صداوسیمای استان

نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با حضور در رساه استانی با مدیرکل مرکز دیدار و تبادل نظر کرد.
مدیرکل مرکز در این دیدار با اشاره به جایگاه مهم قوه مقننه گفت:وجود مجلس مقتدر ، انقلابی و کارآمد عامل تقویت نظام و کشور و کاهش مشکلات مبتلا به مردم  بویژه در حوزه اقتصاد و معیشت خواهد بود.
آقای لطیفی رسالت اصلی رسانه ملی را تعامل با دولت و مجلس درجهت رفع مشکلات و موانع توسعه استان دانست و تصریح کرد: برابر منویات رهبر معظم انقلاب، باید چهارچوب حرکت همه وفاق، وحدت ملی، ایجاد روحیه امید و نشاط درجامعه و بیان خدمات نظام اسلامی باشد در این راستا  رسانه استانی همانند گذشته در این مسیر حرکت کرده و خواهد کرد و تیم رسانه ای مجلس یازدهم باید بیش از پیش بمنظور تبیین خدمات این نهاد راهبردی تلاش و با رسانه ها تعامل کند.
رئیس رسانه استانی با اشاره به جنگ رسانه ای و تبلیغاتی دشمنان علیه  نظام مقدس جمهوری اسلامی، صدا و سیما را پرچمدار خط مقدم این جنگ نابرابر عنوان کرد وافزود:  با توجه به کمبود شدید این تجهیزات فنی و ت.لیدی در مرکز از نمایندگان محترم استان در مجلس یازدهم درخواست داریم در خصوص تأمین بودجه لازم توجه ویژه ای داشته باشند و صداوسیما را در این کارزار حمایت و پشتیبانی نمایند .
وی وجود سابقه دیرینه علمی، عرفانی و دینی استان زنجان را ظرفیت مناسبی  بمنظور به تصویر کشیدن زندگی نامه مفاخر این استان دانست و افزود: موقعیت زنجان و بهره مندی از جاذبه های مختلف در کنار تاریخ غنی فرصت های مناسبی را برای تولید برنامه های فاخر در سطح ملی فراهم نموده که امیدواریم با وفلق و همدلی مسئولین شاهد تحقق این امر باشیم.
نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش حساس صدا و سیما در جامعه گفت:امام راحل(ره) از رسانه ملی به عنوان دانشگاه عمومی یاد کردند که نشان دهنده اهمیت این نهاد مهم فرهنگی در عرصه های مختلف کشورمان است.
حجت الاسلام شجاعی با تشکر از مدیران و کارکنان رسانه استانی، برنامه های شبکه اشراق و شبکه استانی رادیو را فرهنگ ساز و مبتنی بر ارزشهای اسلام و انقلاب بیان کرد و افزود: با توجه به شیوع بیماری و شرایط خاص جامعه شاهد ایثار کارکنان مرکز زنجان در مناسبت های مختلف به ویژه ایام محرم بودیم که جای تشکر و قدردانی دارد . 
حجت الاسلام شجاعی با بیان این مطلب که امروز شرایط اقتصادی و معیشتی برای بسیاری از دهک‌های جامعه مساعد نیست افزود: باید برنامه‌ریزی مدونی برای بهبود سطح معیشتی و رفاهی مردم در سطوح مختلف به هماهنگی و همکاری تمامی نهادها صورت گیرد .
وی به وفاق کامل مجمع نمایندگان استان اشاره کرده و گفت : امیدواریم  با همدلی همه نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی شاهد افزایش سهم استان زنجان از بودجه سالیانه باشیم.
شایان ذکر است حجت الاسلام شجاعی پس از این دیدار با حضور در استودیو، در برنامه « بانمایندگان» حضور و به ارائه گزارشی از کارهای صورت گرفته در این مدت پرداخت .
آدرس کوتاه :