رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۸

دیدار مسئولان شهرستان طارم با مدیر کل صداوسیمای مرکز زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مسئولان شهرستان طارم با مدیر کل صداوسیمای مرکز زنجان

شناسه : 357191158

خبر/رویداد مرکز

امام جمعه ، فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان طارم با مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان دیدار کردند .

مدیرکل صداوسیمای استان در این دیدار با اشاره به ظرفیتهای فراوان این شهرستان گفت : شهرستان طارم در حوزه های مختلف از جمله اقتصادی ، کشاورزی ، گردشگری ، صنایع تبدیلی و بسته بندی و .... دارای ظرفیت ها و پتانسیل های بالقوه ای است که باید برنامه ریزی های مدونی را برای بهره برداری حداکثری از انها انجام داد .
آقای لطیفی با اشاره به سیاستهای رسانه ملی و استانی برای توجه ویژه به توانمندیهای موجود در شهرستانها در راستای توسعه و آبادانی آنها اظهار کرد : صداوسیمای مرکز زنجان در برنامه ریزی های آتی خود توجه همه جانبه به شهرستانهای استان را گنجانده و  تلاش می کند تا با پرداخت بیشتر در برنامه ها چه تولیدی و چه خبری ، توانمندی های شهرستانها به ویژه طارم را در همه زمینه ها معرفی نماید.
امام جمعه شهرستان طارم هم در این دیدار ضمن قدردانی از برنامه های مختلف صداوسیما در شهرستان طارم و پخش گزارشهای مختلف خبری از این منطقه گفت : صداوسیما به عنوان رسانه فراگیر مرد اعتماد اغلب مردم به ویژه در استان می باشد و باید از این ظرفیت بزرگ برای آبادانی شهرها استفاده کرد .
حجت الاسلام صادقی پور در ادامه از مدیرکل صداوسیمای استان جهت حضور در این شهرستان دعوت بعمل آورد تا از نزدیک در جریان توانمندیهای این منطقه قرار گیرد .
فرماندار شهرستان طارم هم در این جلسه گفت: طارم به دلیل اب و هوای مطلوب و عبور رودخانه قزل اوزن به عنوان شاهرگ حیاتی از این شهرستان توانمندیهای کشاورزی را دو چندان نموده و باعث رشد، توسعه و رونق اقتصادی منطقه شده ، تاحدی که به عنوان قطب کشاورزی مخصوصاً در زمینه تولید محصول زیتون در کشور به شمار می رود.
وی افزود: امیدوارم با برگزاری جشنواره های استانی بتوانیم توانمندی های این شهرستان را در ارتباط با پتانسیل و ظرفیت های کشاورزی، صنایع دستی و جاذبه های گردشگری و توریستی به تصویر بکشیم و در این راستا همیاری رسانه استانی را خواستاریم.
در ادامه این جلسه مسئولین این شهرستان ، دغدغه ها و مسائل مبتلابه خود را در حوزه های مربوطه بیان نمودند .روابط عمومی مرکز

آدرس کوتاه :