رونق تولید ملی | جمعه، ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

دیدار مسئولان ستاد اقامه نماز و نمایندگی آستان قدس رضوی در شهرستان خدابنده با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مسئولان ستاد اقامه نماز و نمایندگی آستان قدس رضوی در شهرستان خدابنده با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان

شناسه : 356754895

خبر/رویداد مرکز

 

مسئولان ستاد اقامه نماز و نمایندگی آستان قدس رضوی در شهرستان خدابنده با حضور در رسانه استانی با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان دیدار و گفتگو کرد.

مدیرکل مرکز زنجان در این دیدار گفت: امروز ترویج فریضه نماز در بین کودکان ، نوجوانان و جوانان امری بسیار مهم و ضروری بوده و باید برنامه ریزی مدونی برای این موضوع صورت گیرد .
آقای لطیفی با اشاره به تأثیرات فراوان نماز در کاهش اسیبهای اجتماعی افزود :
نماز به عنوان عالی ترین عمل دینی است که تأکیدات فراوانی به انجام آن شده است و دارای فوائد و تأثیرات مثبت زیادی در زندگی فردی و اجتماعی است .
وی در ادامه به اهتمام ویژه رسانه استانی به موضوع نماز اشاره کرد و افزود : پرداخت به مسایل دینی به ویژه نماز از اولیتهای اصلی مرکز زنجان بوده و علاوه به ساخت برنامه های مختلف در موضوع نماز ، سعی می شود در سایر برنامه ها نیز به نوعی به فراخور موضوع برنامه به مهمترین فریضه دینی یعنی نماز پرداخت شود .
مسئول ستاد اقامه نماز شهرستان خدابنده هم با بیان اینکه رسانه ملی و استانی یاور همیشگی ستاد اقامه نماز است، گفت: صداوسیما پتانسیلی ارزشمند برای ترویج فرهنگ نماز محسوب می‌شود.
وی با بیان اینکه برای ترویج فرهنگ نماز باید از همه ظرفیت‌های موجود استفاده کنیم، یاداور شد: در این راستا صداوسیما فرصت بسیار خوبی است تا مخاطبان را با آثار و برگات این فریضه واجب الهی آشنا کنیم.
آقای ابراهیمی در ادامه از اهتمام ویژه صداوسیمای استانی به مسائل دینی و مذهبی به ویژه پوشش شایسته عزاداری های مردم ولایی شهرستان خدابنده تشکر و قدردانی کرد .روابط عمومی مرکز

آدرس کوتاه :