رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

دیدار مدیر کل و مدیران صدا و سیما با امام جمعه زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیر کل و مدیران صدا و سیما با امام جمعه زنجان

شناسه : 229639406

خبر/رویداد مرکز

در این دیدار حجت الاسلام و المسلمين خاتمی  با تبریك فرارسیدن سال نو ، از تلاش های كاركنان صدا و سیمای مركز زنجان در ایام تعطیلات نوروزی و توليد و پخش برنامه هاي مناسب اين ايام قدردانی كرد . وی افزود: صدا و سیما به عنوان اثرگذارترین نهاد فرهنگی کشور ، درسالی که ازطرف مقام معظم رهبری(مدظله العالي)، سال اقتصاد مقاومتی، اقدام وعمل نامگذاری شده، باید با تولید برنامه های مناسب زمینه تحقق منویات ایشان را درارکان مختلف جامعه محیا کند.

مدیركل صدا و سیمای مركز زنجان هم با تبریك فرارسیدن سال نو،‌به تاثیرگذاری رسانه در عرصه های مختلف و حساس اشاره كرد و گفت :‌صدا و سیما به عنوان مجموعه ای متشکل از تلاشگران  متعهد به نظام و ولایت فقیه همواره تلاش داشته تا به وظیفه اصلی خود در راستای حفظ آرمانها و دستاوردهای انقلاب اسلامی در شرایط گوناگون عمل نمايد.

آقای صفری تعمیق باورهای مذهبی ، تقویت وحدت ملی ، توجه به اقتصاد مقاومتي وبیان خدمات نظام اسلامی را از راهبردهای اصلی سازمان رسانه ملی بیان کرد وافزود:درسال95هم تلاش کارکنان این سازمان درجهت معرفی و تقویت ظرفیتهای اقتصاد مقاومتي در ابعاد ملی واستانی خواهد بود تا با تحقق منویات رهبر معظم انقلاب، شاهد رشد اقتصاد ،قطع وابستگی به بیگانگان و اقتدار روز افزون نظام اسلامی در عرصه بین المللی باشیم.روابط عمومی صدا و سیمای زنجان

آدرس کوتاه :