رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۴ تیر ۱۳۹۸

دیدار مدیرکل و برخی از مدیران صداوسیما با معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیرکل و برخی از مدیران صداوسیما با معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان

شناسه : 358947194

خبر/رویداد مرکز✅ معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان هم با بیان اهمیت و نقش رسانه ملی در توسعه و آبادانی کشور، گفت : رسانه ملی امروز در مقام سخنگوی نظام، به عنوان یکی از اثرگذارترین ابزارهای فرهنگی و فرهنگساز در کشور نقش کلیدی دارد .
🔹دکتر مرادی با اشاره به تأثیر رسانه استانی در معادلات استان افزود : صداوسیما به عنوان رسانه ای فراگیر و مورد اقبال عمومی در استان، همواره نقش پررنگی در توسعه بخشهای مختلف از جمله سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و .... داشته و توانسته است در شناساندن ظرفیتهای بالقوه و بالفعل استان، نقش موثری را ایفا نماید.
🔹وی ضمن قدردانی از عملکرد رسانه استانی در اطلاع رسانی حوادث طبیعی اخیر ، نقش صداوسیما را در آموزش عمومی بمنظور مواجهه با بحران هایی مانند سیل و جلوگیری از انتشار اخبار غیرموثق که موجب ترس و احساس ناامنی می شود ، انکارناپذیر توصیف کرد .
🔸مدیرکل صداوسیما هم در این دیدار به بهره گیری دشمنان از شبکه های نوظهور در فضای مجازی و کانالهای ماهواره ای با هدف ضربه زدن به اعتماد بین مردم و حاکمیت اشاره کرد و گفت : گسست فرهنگی و ارتباطی در جامعه از اهداف اصلی در گسترش شبکه های مجازی و ماهواره ای است که رسانه استانی در برنامه های خود به این مبحث مهم توجه ویژه ای دارد .
🔸آقای لطیفی با ارائه آماری از گستره پوشش دیجیتال اظهار داشت : امید است طبق توافقات قبلی صورت گرفته با استانداری زنجان، اعتبار لازم جهت تکمیل پخش دیجیتال در باقیمانده مناطق استان اختصاص یابد.
🔸وی در ادامه با اشاره به برنامه ریزی های مدون در رسانه استانی برای پرداخت به مسائل مهم مبتلابه استان و کشور از جمله رونق تولید و اقتصاد مقاومتی ، کاهش آسیبهای اجتماعی، پاسداشت ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی، صیانت از اعتقادات و باورهای دینی و اعتقادی و .... ، افزود : رسانه استانی علی رغم وجود مشکلات و تنگناهای متعدد از جهات مختلف مالی و فنی، همواره تلاش دارد ضمن ارائه عملکرد فراجناحی و لحاظ نمودن منافع کلی نظام ، پرداخت به این مباحث را در کنار خدمات دستگاههای اجرایی در برنامه های مختلف انعکاس دهد. ✔


🔵روابط عمومی صداوسیمای مرکز زنجان🔵
🆔️ @iribzanjan    کانال رسمی مرکز
🆔️ @zanjaniribnews  کانال خبرگزاری
🆔️ @zanjanirib_pr162  ارتباط با روابط عمومی

آدرس کوتاه :