رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

دیدار مدیرکل و برخی از مدیران صداوسیما با معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیرکل و برخی از مدیران صداوسیما با معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان

شناسه : 358947194

دیدار مدیرکل و برخی از مدیران صداوسیما با معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز✅ معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان هم با بیان اهمیت و نقش رسانه ملی در توسعه و آبادانی کشور، گفت : رسانه ملی امروز در مقام سخنگوی نظام، به عنوان یکی از اثرگذارترین ابزارهای فرهنگی و فرهنگساز در کشور نقش کلیدی دارد .
??دکتر مرادی با اشاره به تأثیر رسانه استانی در معادلات استان افزود : صداوسیما به عنوان رسانه ای فراگیر و مورد اقبال عمومی در استان، همواره نقش پررنگی در توسعه بخشهای مختلف از جمله سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و .... داشته و توانسته است در شناساندن ظرفیتهای بالقوه و بالفعل استان، نقش موثری را ایفا نماید.
??وی ضمن قدردانی از عملکرد رسانه استانی در اطلاع رسانی حوادث طبیعی اخیر ، نقش صداوسیما را در آموزش عمومی بمنظور مواجهه با بحران هایی مانند سیل و جلوگیری از انتشار اخبار غیرموثق که موجب ترس و احساس ناامنی می شود ، انکارناپذیر توصیف کرد .
??مدیرکل صداوسیما هم در این دیدار به بهره گیری دشمنان از شبکه های نوظهور در فضای مجازی و کانالهای ماهواره ای با هدف ضربه زدن به اعتماد بین مردم و حاکمیت اشاره کرد و گفت : گسست فرهنگی و ارتباطی در جامعه از اهداف اصلی در گسترش شبکه های مجازی و ماهواره ای است که رسانه استانی در برنامه های خود به این مبحث مهم توجه ویژه ای دارد .
??آقای لطیفی با ارائه آماری از گستره پوشش دیجیتال اظهار داشت : امید است طبق توافقات قبلی صورت گرفته با استانداری زنجان، اعتبار لازم جهت تکمیل پخش دیجیتال در باقیمانده مناطق استان اختصاص یابد.
??وی در ادامه با اشاره به برنامه ریزی های مدون در رسانه استانی برای پرداخت به مسائل مهم مبتلابه استان و کشور از جمله رونق تولید و اقتصاد مقاومتی ، کاهش آسیبهای اجتماعی، پاسداشت ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی، صیانت از اعتقادات و باورهای دینی و اعتقادی و .... ، افزود : رسانه استانی علی رغم وجود مشکلات و تنگناهای متعدد از جهات مختلف مالی و فنی، همواره تلاش دارد ضمن ارائه عملکرد فراجناحی و لحاظ نمودن منافع کلی نظام ، پرداخت به این مباحث را در کنار خدمات دستگاههای اجرایی در برنامه های مختلف انعکاس دهد. ✔


??روابط عمومی صداوسیمای مرکز زنجان??
??️ @iribzanjan    کانال رسمی مرکز
??️ @zanjaniribnews  کانال خبرگزاری
??️ @zanjanirib_pr162  ارتباط با روابط عمومی

آدرس کوتاه :