رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

دیدار مدیرکل ومسئولین بهزیستی استان با مدیرکل مرکز - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیرکل ومسئولین بهزیستی استان با مدیرکل مرکز

شناسه : 177397277

زنجان

دیدار مدیرکل ومسئولین بهزیستی استان با مدیرکل مرکز

مدیرکل مرکز در دیدار مدیرکل ومسئولین بهزیستی استان،  نگاه  رسانه ملی واستانی  را به دستگاههایی که اهدافشان خدمت به نیازمندان است . را نگاهی ویژه و خاص دانست وافزود: فرهنگ سازی در جهت گسترش تشکلهای مردم نهاد با نظارت ودستگاههای ذیربط یکی از اولویت های رسانه می باشد.

آقای صفری ضمن باارزش دانستن خدمات به جامعه معلولین تصریح کرد: اعتقاد ما براین اساس است که هرنوع خدمتی در هرشکل که  بتواند مشکل یا دردی را از یک معلول وخانواده اش بکاهد پاداش بزرگی درپی خواهد داشت. و رسانه استانی خود را ملزم به بسط این فرهنگ در سطح جامعه می داندر

معلولین بویژه در بخش مناسب سازی فضای شهری، همواره درکنار بهزیستی وجامعه معلولین استان بوده است.

مدیرکل مرکز با بیان این مطلب که معلولیت محرومیت نیست وباید شرایط حضور فعال معلولین در جامعه فراهم شود بر آمادگی رسانه استانی بمنظور پوشش برنامه های جشنواره تئاتر  معلولین که در استان زنجان برگزار خواهد شد تاکید کرد.

مدیرکل بهزیستی استان هم در این دیدار از توجه رسانه استانی به مسائل و رویدادهای مرتبط با بهزیستی ومعلولین تقدیر نمود.

آقای محمدی فرهنگ سازی و اطلاع رسانی گسترده، مناسب وبهنگام  در خصوص پیشگیری از معلولیت وآسیب شناسی در خصوص رفتار اجتماعی با معلولین را بدون حمایت رسانه ملی ناممکن دانست وافزود: تاثیر هیچ رسانه ای به اندازه صدا وسیما نیست و درخواست ما بعنوان خدمتگذاران معلولین وخانواده هایشان، همراهی بیش از پیش رسانه استانی است.

وی با اشاره به برگزاری جشنواره سراسری تئاتر معلولین در استان خواستارحمایت رسانه ای از این رویداد فرهنگی توسط رسانه استانی گردید.

آدرس کوتاه :