حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۴ خرداد ۱۳۹۷

دیدار مدیرکل مرکز و رئیس سازمان برنامه و بودجه استان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیرکل مرکز و رئیس سازمان برنامه و بودجه استان

شناسه : 344865897

خبر/رویداد مرکز

مدیرکل صداوسیمای استان در این دیدار با اشاره به توانمندی های استان در عرصه های مختلف، رسانه استانی را بستری مناسب برای معرفی این توانمندی ها دانست و افزود:  تولید آثار فاخر برای معرفی توانمندی های استان مستلزم مشارکت سایر دستگاههای اجرایی استان است تا ظرفیتها و فرصت های پیش روی توسعه استان از جهات مختلف اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی و ... جهت جذب مشارکت بخش خصوصی در روند توسعه و پیشرفت ، بیش از پیش معرفی شود .

وی با اشاره به تولید برنامه «ساخت وطن» در شبکه اشراق گفت : این برنامه که از سال گذشته روی آنتن می رود در راستای رهنمودهای مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی و با هدف حمایت از تولیدات داخلی تولید و پخش می شود که یکی از بهترین برنامه های مرکز در این حوزه می باشد .

مدیرکل مرکز در ادامه با اشاره به میزان مخاطب و رضایتمندی از رسانه استانی در بین مردم استان ، گفت : طبق آخرین نظرسنجی ها شبکه اشراق با 77 درصد بیننده ، جزء پرمخاطب ترین مراکز استانی رسانه ملی است که با یک برنامه ریزی مدون استانی و مشارکت سایر دستگاهها می توان از این ظرفیت بالقوه در جهت توسعه همه جانبه استان استفاده کرد .

آقای صفری سپس به پوشش 91 درصدی فرستنده های دیجیتال در سطح استان اشاره کرده و گفت : بهره مندی 9 درصد باقیمانده پوشش جمعیتی استان از این امکان را جزء اصلی ترین اولویتهای مرکز زنجان می باشد که در صورت مشارکت و تأمین منابع اعتباری استانی این طرح ، با تأمین منابع لازم از محل اعتبارات ملی توسط صداوسیما به پوشش 100درصدی دیجیتال در استان خواهیم رسید .

در ادامه این دیدار دکتر طهماسبی رییس سازمان برنامه و بودجه استان نیز ضمن قدردانی از تلاشهای صداوسیمای استان، رسانه ملی و استانی را در راستای توسعه و پیشرفت کشور و استان رسانه تأثیرگذاری دانسته و استفاده از ظرفیت این رسانه تأثیرگذار را در توسعه همه جانبه استان، امری ضروری و اجتناب ناپذیر دانست .

آقای طهماسبی رئیس سازمان برنامه و بودجه استان همچنین با تشریح  روند تصویب و اختصاص اعتبارات ملی و استانی آمادگی سازمان برنامه و بودجه استان را جهت همکاری نسبت به پیگیری و تخصیص اعتبار لازم جهت افزایش و تکمیل پوشش دیجیتال در سطح استان  اعلام کرد .

وی آمادگی خود، مدیران و کارشناسان برنامه و بودجه استان را برای حضور در برنامه های گفتگومحور مرکز با حضور کارشناسان و اساتید دانشگاه اعلام نموده و عنوان کرد : تولید چنین برنامه هایی می تواند به اقناع افکار عمومی در همراهی با مسئولین حهت توسعه استان کمک شایانی نماید .روابط عمومی مرکز

آدرس کوتاه :