جهش تولید | جمعه، ۲۶ دی ۱۳۹۹

دیدار مدیرکل مرکز زنجان با امام جمعه وفرمانده سپاه و جمعی از فعالان فرهنگی شهرستان خدابنده - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیرکل مرکز زنجان با امام جمعه وفرمانده سپاه و جمعی از فعالان فرهنگی شهرستان خدابنده

شناسه : 347430977

دیدار مدیرکل مرکز زنجان با امام جمعه وفرمانده سپاه و جمعی از فعالان فرهنگی شهرستان خدابنده


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

مدیر کل صداوسیمای مرکز زنجان در دیدار با امام جمعه ، فرمانده سپاه و جمعی از فعالان فرهنگی شهرستان خدابنده ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، تقارن این دو مناسبت مهم را یادآور رشادتها ، دلاوری ها و ایثار رزمندگان و به ویژه شهدای گرانقدر با تآسی از قیام عاشورا دانسته و بر ادامه راه شهدا در صیانت از انقلاب اسلامی تأکید کرد .


آقای صفری با اشاره به شرایط خاص حاکم بر منطقه و نظام مقدس جمهوری اسلامی ،40 سالگی عمر انقلاب اسلامی را مرهون خون شهدا ، رهبری های داهیانه امام خمینی(ره) ومقام معظم رهبری(مد ظله العالی) و ایثارگری مردم دانسته و از برنامه ریزی گسترده رسانه ملی و شبکه استانی اشراق برای گرامیداشت این مناسبت مهم و بزرگ خبر  داد .
وی با اشاره دغدغه های مهم رهبر معظم انقلاب در خصوص هجمه های فرهنگی دشمنان به ویژه نسل جوان و تأکیدات فراوان ایشان در خصوص توجه ویژه به این حوزه گفت :  امروز با ظهور وبروز ابزارهای رسانه ای نوین به خصوص فضای مجازی و شبکه های اجتماعی تهاجم دشمنان شکل جدید و گسترده ای به خود گرفته و یکی از راهکارهای مقابله با این تهاجم همه جانبه آغاز نهضت تبیین گفتمان انقلاب  در مدارس می باشد .
علی رغم همه تهدیدات وهجمه های دشمن با برگزاری دسته های عزاداری ، یادواره شهدای آبروی محله  وخیلی از فعالیتهای خودجوش مردمی، انقلاب مسیر خودش را ادامه می دهد.
آقای صفری در ادامه با  اشاره به هم افزایی فرهنگی در شهرستان خدابنده ، این شهرستان را یک مدل موفق از همدلی و وفاق و حرکتهای جهادی در استان دانست.
مدیرکل مرکز با اعلام اینکه فعالیت رسانه ای خوبی که درشهرستان خدابنده صورت گرفته گفت:  با توجه به ظرفیت خوب شهرستان خدابنده در زمینه های کردشگری و کشاورزی ، زمینه های فراوانی برای کار رسانه ای وجود دارد و رسانه استانی در این راستا از هیج تلاشی فروگذار نبوده است .
امام جمعه شهر قیدار هم با تسلیت ایام شهادت سید و سالار شهیدان ، از مدیر کل صداوسیمای مرکز زنجان به خاطرانعکاس زنده مراسم تاسوعای حسینی این شهرستان در سالهای گذشته قدردانی کرد.
حجت الاسلام و المسلمین موسوی با تاکید بر اینکه فعالان رسانه ، وظیفه خطیر وحساسی بر عهده دارند گفت: انعکاس مراسم تاسوعای حسینی شهرستان خدابنده مایه خیروبرکت وانسجام و وحدت در شهرستان خدابنده شده است.
وی با اشاره به اقبال عمومی شایسته مردم به شبکه استانی افزود:  علاقه مردم برای تماشای شبکه استانی اشراق روز به روز بیشتر می شود که این نشان از توفیق مجموعه صداوسیمای مرکز زنجان در تهیه و پخش برنامه ها است.
تقویت شبکه های استانی برای مقابله با تهاجم فرهنگی ، حل مشکل انتن دهی در برخی روستاهای شهرستان خدابنده ، پیگیری مشکل اب شرب برخی مناطق از طریق شبکه استانی  ومعرفی بیشتر ظرفیتهای شهرستان خدابنده از دیگر موضوعات مطرح شده در این دیدار بود.روابط عمومی مرکز زنجان

آدرس کوتاه :