جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۲ تیر ۱۳۹۹

دیدار مدیرکل مرکز با فرمانده تیپ216 مستقل زرهی ارتش - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیرکل مرکز با فرمانده تیپ216 مستقل زرهی ارتش

شناسه : 369008879

دیدار مدیرکل مرکز با فرمانده تیپ216 مستقل زرهی ارتشمدیرکل به همراه تعدادی از مدیران  رسانه استانی با حضور در محل پادگان شهیدسرلشگر غلامرضا مخبری، با فرمانده تیپ216مستقل زرهی ارتش دیدار کرد.
مدیرکل مرکز در این دیدار به موفقیت های ارتش سرافراز جمهوری اسلامی در حدود 40 سال گذشته اشاره کرد و افزود: دلاورمردان ارتش در عرصه ها و صحنه های مختلف موفقیت های خوبی داشتند و به خوبی در عرصه دفاع از اسلام، انقلاب و استقلال کشور فداکاری کردند.
آقای لطیفی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب ارتش را کلمه طیبه خوانده اند، گفت: این کلمه طیبه در هشت سال دفاع مقدس خود را به خوبی نشان داد و امروز یکی از ارکان اصلی تامین امنیت کشور و مایه افتخار همه ما است.
وی ضمن تبریک ارتقاء درجه نظامی امیر سرتیپ حمدی، بر آمادگی کامل رسانه استانی بمنظور پوشش کامل برنامه ها و اخبار تیپ مستقل216 زرهی ارتش تاکید کرد.
فرمانده تیپ 216 مستقل زرهی ارتش هم در این دیدار با بیان اینکه در حال حاضر صداوسیما در خط مقدم مقابله با جنگ نرم و هجمه های فرهنگی دشمنان قرار دارد ، ضمن قدردانی از همکاری های سازنده رسانه استانی با این یگان اظهار داشت : صداوسیمای استان تعامل و همکاری های خوبی در انعکاس فعالیتها و اقدامات تیپ 216 زرهی زنجان دارد .
امیرسرتیپ حمدی با بیان اینکه  ارتش امروز همچنان برای دفاع از اسلام، انقلاب و نظام شهید تقدیم می کند، افزود: امروز ارتش با تمام توان و قوای خود در حفاظت و دفاع از تمامیت ارضی و امنیت میهن اسلامی و خدمت به مردم آمادگی دارد .
آدرس کوتاه :