جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

دیدار مدیرکل مرکز با فرمانده تیپ216 مستقل زرهی ارتش - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیرکل مرکز با فرمانده تیپ216 مستقل زرهی ارتش

شناسه : 358946994

دیدار مدیرکل مرکز با فرمانده تیپ216 مستقل زرهی ارتش


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

✅ در آستانه 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ، مدیرکل و جمعی از معاونین و مدیران رسانه استانی با حضور در محل پادگان شهیدسرلشگر غلامرضا مخبری، با فرمانده تیپ 216 مستقل زرهی ارتش دیدار کردند.
🔹مدیرکل مرکز در این دیدار با تبریک روز ارتش به موفقیت های ارتش سرافراز جمهوری اسلامی در 40 سال گذشته اشاره کرد و افزود: دلاورمردان ارتش در عرصه ها و صحنه های مختلف خدمات و توفیقات قابل توجهی داشته اند و به خوبی در عرصه دفاع از اسلام، انقلاب و استقلال کشور فداکاری کرده اند.
🔹وی به تقدیم هزاران شهید گرانقدر ارتش جمهوری اسلامی اشاره کرده و با بیان اینکه ارتش سرمایه نظام اسلامی است، گفت: در مواقع بروز بحران و حوادث طبیعی دلاورمردان ارتش همیشه در صحنه حاضر بوده که نمونه بارز آن یاری رساندن به هموطنان در مناطق سیل زده بود که صحنه های نابی از شرافت و انسانیت خلق کرده اند.
🔹آقای لطیفی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب ارتش را کلمه طیبه خوانده اند، گفت: این کلمه طیبه در هشت سال دفاع مقدس خود را به خوبی نشان داد و امروز ارتش یکی از ارکان اصلی تامین امنیت این کشور و مایه افتخار همه ما است.
🔹مدیرکل مرکز بر آمادگی کامل رسانه استانی بمنظور پوشش کامل برنامه ها و اخبار روز ارتش طبق سنوات گذشته تاکید کرد.
🔸فرمانده تیپ 216 مستقل زرهی ارتش هم در این دیدار با بیان اینکه در حال حاضر صداوسیما در خط مقدم مقابله با جنگ نرم و هجمه های فرهنگی دشمنان قرار دارد ، ضمن قدردانی از همکاری های سازنده رسانه استانی با ارتش اظهار داشت : صداوسیمای استان تعامل و همکاری های خوبی در انعکاس فعالیتها و اقدامات تیپ 2216 زرهی داشته است .
🔸امیرسرتیپ مظهری با بیان اینکه  ارتش امروز همچنان برای دفاع از اسلام، انقلاب و نظام شهید تقدیم می کند، افزود: امروز ارتش با تمام توان و قوای خود در حفاظت و دفاع از تمامیت ارضی و امنیت میهن اسلامی و خدمت به مردم آمادگی دارد و در این راستا در حوادث ابتدای سال در لبیک به فرمان فرماندهی معظم کل قوا در استانهای آسیب دیده از سیل حاضر شده و در حال امدادرسانی هستند .

🔵روابط عمومی صداوسیمای مرکز زنجان🔵
🆔️ @iribzanjan    کانال رسمی مرکز
🆔️ @zanjaniribnews  کانال خبرگزاری
🆔️ @zanjanirib_pr162  ارتباط با روابط عمومی

آدرس کوتاه :