رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

دیدار مدیرکل مرکز با فرمانده تیپ216 مستقل زرهی ارتش - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیرکل مرکز با فرمانده تیپ216 مستقل زرهی ارتش

شناسه : 358946994

دیدار مدیرکل مرکز با فرمانده تیپ216 مستقل زرهی ارتش


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

✅ در آستانه 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ، مدیرکل و جمعی از معاونین و مدیران رسانه استانی با حضور در محل پادگان شهیدسرلشگر غلامرضا مخبری، با فرمانده تیپ 216 مستقل زرهی ارتش دیدار کردند.
??مدیرکل مرکز در این دیدار با تبریک روز ارتش به موفقیت های ارتش سرافراز جمهوری اسلامی در 40 سال گذشته اشاره کرد و افزود: دلاورمردان ارتش در عرصه ها و صحنه های مختلف خدمات و توفیقات قابل توجهی داشته اند و به خوبی در عرصه دفاع از اسلام، انقلاب و استقلال کشور فداکاری کرده اند.
??وی به تقدیم هزاران شهید گرانقدر ارتش جمهوری اسلامی اشاره کرده و با بیان اینکه ارتش سرمایه نظام اسلامی است، گفت: در مواقع بروز بحران و حوادث طبیعی دلاورمردان ارتش همیشه در صحنه حاضر بوده که نمونه بارز آن یاری رساندن به هموطنان در مناطق سیل زده بود که صحنه های نابی از شرافت و انسانیت خلق کرده اند.
??آقای لطیفی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب ارتش را کلمه طیبه خوانده اند، گفت: این کلمه طیبه در هشت سال دفاع مقدس خود را به خوبی نشان داد و امروز ارتش یکی از ارکان اصلی تامین امنیت این کشور و مایه افتخار همه ما است.
??مدیرکل مرکز بر آمادگی کامل رسانه استانی بمنظور پوشش کامل برنامه ها و اخبار روز ارتش طبق سنوات گذشته تاکید کرد.
??فرمانده تیپ 216 مستقل زرهی ارتش هم در این دیدار با بیان اینکه در حال حاضر صداوسیما در خط مقدم مقابله با جنگ نرم و هجمه های فرهنگی دشمنان قرار دارد ، ضمن قدردانی از همکاری های سازنده رسانه استانی با ارتش اظهار داشت : صداوسیمای استان تعامل و همکاری های خوبی در انعکاس فعالیتها و اقدامات تیپ 2216 زرهی داشته است .
??امیرسرتیپ مظهری با بیان اینکه  ارتش امروز همچنان برای دفاع از اسلام، انقلاب و نظام شهید تقدیم می کند، افزود: امروز ارتش با تمام توان و قوای خود در حفاظت و دفاع از تمامیت ارضی و امنیت میهن اسلامی و خدمت به مردم آمادگی دارد و در این راستا در حوادث ابتدای سال در لبیک به فرمان فرماندهی معظم کل قوا در استانهای آسیب دیده از سیل حاضر شده و در حال امدادرسانی هستند .

??روابط عمومی صداوسیمای مرکز زنجان??
??️ @iribzanjan    کانال رسمی مرکز
??️ @zanjaniribnews  کانال خبرگزاری
??️ @zanjanirib_pr162  ارتباط با روابط عمومی

آدرس کوتاه :