جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

دیدار مدیرکل مرکز با اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز استان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیرکل مرکز با اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز استان

شناسه : 359249760

دیدار مدیرکل مرکز با اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز استان


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

خیرین مدرسه ساز  معماران فرهنگی و فرهنگ یاران جامعه هستند.

اعضای هیئت امنای مجمع خیرین مدرسه ساز به همراه مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی و تجهیز مدارس با حضور در رسانه استانی با مدیرکل صداوسیما دیدار کردند .
🔹مدیرکل مرکز در این دیدار  با بیان اینکه تعلیم و تربیت  از دیرباز در فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی ما در بالاترین جایگاه بوده است گفت: امروز هم آموزش و پرورش به عنوان مولد سرمایه‌های ارزشمند انسانی، محور توسعه پایدار تلقی گردیده و نقشی مهمی در رشد و پیشرفت همه جانبه جوامع دارد.
🔹وی با اشاره به تآکیدات و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) افزود: رهبر معظم انقلاب آینده کشور و دنیای امروز ما را مرهون تلاش آموزش و پرورش دانسته و همه دستگاه‌ها و سازمان‌ها را به همکاری با این نهاد اثرگذار موظف نموده اند.
🔹آقای لطیفی با تاکید بر تقویت جایگاه تعلیم و تربیت و معلم در جامعه تصریح کرد: تربیت نسلی متعهد به ارزش های دینی، دارای تفکرسازنده، سرزنده، با نشاط و برخوردار از آموزش های با کیفیت، نیازمند تحول در نگرش به مقام معلم است و رسانه استانی این امر مهم را در برنامه های مختلف مد نظر دارد.
🔹مدیرکل مرکز اظهار داشت: خیرین مدرسه ساز، معماران فرهنگی جامعه هستند و با درک صحیحی از جایگاه نظام آموزش و پرورش به عنوان ابزار توسعه، خطر بازماندن از قافله تحصیل و تهذیب را گوشزد کرده و براین باور هستند که آینده سازان، استعدادها و سرمایه های سرشار و امیدآفرین کشورمان نیازمند مراقبت و برخورداری از فضا و تجهیزات مناسب آموزشی هستند .
🔹آقای لطیفی ضمن اعلام آمادگی بمنظور تبلیغ بیش از پیش ایثار خیرین مدرسه ساز در سطح استان افزود:رسانه استانی بصورت همزمان فرهنگ مدرسه سازی و جایگاه معلم، تحصیل و تربیت را ترویج می نماید.
🔸مدیرکل نوسازی مدارس استان هم در این دیدار از توجه رسانی استانی به امر مقدس مدرسه سازی تقدیر کرد و افزود: خیرین مدرسه ساز همواره در امر توسعه مداری در استان پیشتاز بوده و نقش بسیار اثرگذاری در این مسیر داشته و یاریگر این اداره در انجام ماموریتهاز خود هستند .
🔸مدیرکل آموزش و پرورش استان هم در این دیدار با اشاره به سرمایه گذاری عظیم نظام اسلامی در آموزش و پروش گفت: اقدامات صورت گرفته بسیار وسیع است و جا دارد از انعکاس اخباتر این حوزه در صدا و سیما تقدیر نمود.
🔸وی درخصوص خیرین مدرسه ساز گفت: این جمع آبرودار درنزد خداوند، که افتخار و نشان ارزشمند خیر مدرسه ساز را برسینه دارند، به عنوان مروجان نیک اندیشی به خوبی می دانند که در کشورهای پیشرفته توسعه اقتصادی، فرهنگی و سیاسی ضریب ارتباط بالایی با نظام آموزشی دارد.
🔸در ادامه مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان هم با قدردانی از حمایتهای ارزشمند صداوسیما در انعکاس فعالیتهای خوب این مجمع، گزارشی از روند فعالیتها و اقدامات این مجمع از ابتدای شکل گیری آن از سال ۷۷ ارائه نمود .

آدرس کوتاه :