رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

دیدار مدیرکل مرکز با اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز استان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیرکل مرکز با اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز استان

شناسه : 359249760

دیدار مدیرکل مرکز با اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز استان


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

خیرین مدرسه ساز  معماران فرهنگی و فرهنگ یاران جامعه هستند.

اعضای هیئت امنای مجمع خیرین مدرسه ساز به همراه مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی و تجهیز مدارس با حضور در رسانه استانی با مدیرکل صداوسیما دیدار کردند .
??مدیرکل مرکز در این دیدار  با بیان اینکه تعلیم و تربیت  از دیرباز در فرهنگ غنی اسلامی و ایرانی ما در بالاترین جایگاه بوده است گفت: امروز هم آموزش و پرورش به عنوان مولد سرمایه‌های ارزشمند انسانی، محور توسعه پایدار تلقی گردیده و نقشی مهمی در رشد و پیشرفت همه جانبه جوامع دارد.
??وی با اشاره به تآکیدات و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) افزود: رهبر معظم انقلاب آینده کشور و دنیای امروز ما را مرهون تلاش آموزش و پرورش دانسته و همه دستگاه‌ها و سازمان‌ها را به همکاری با این نهاد اثرگذار موظف نموده اند.
??آقای لطیفی با تاکید بر تقویت جایگاه تعلیم و تربیت و معلم در جامعه تصریح کرد: تربیت نسلی متعهد به ارزش های دینی، دارای تفکرسازنده، سرزنده، با نشاط و برخوردار از آموزش های با کیفیت، نیازمند تحول در نگرش به مقام معلم است و رسانه استانی این امر مهم را در برنامه های مختلف مد نظر دارد.
??مدیرکل مرکز اظهار داشت: خیرین مدرسه ساز، معماران فرهنگی جامعه هستند و با درک صحیحی از جایگاه نظام آموزش و پرورش به عنوان ابزار توسعه، خطر بازماندن از قافله تحصیل و تهذیب را گوشزد کرده و براین باور هستند که آینده سازان، استعدادها و سرمایه های سرشار و امیدآفرین کشورمان نیازمند مراقبت و برخورداری از فضا و تجهیزات مناسب آموزشی هستند .
??آقای لطیفی ضمن اعلام آمادگی بمنظور تبلیغ بیش از پیش ایثار خیرین مدرسه ساز در سطح استان افزود:رسانه استانی بصورت همزمان فرهنگ مدرسه سازی و جایگاه معلم، تحصیل و تربیت را ترویج می نماید.
??مدیرکل نوسازی مدارس استان هم در این دیدار از توجه رسانی استانی به امر مقدس مدرسه سازی تقدیر کرد و افزود: خیرین مدرسه ساز همواره در امر توسعه مداری در استان پیشتاز بوده و نقش بسیار اثرگذاری در این مسیر داشته و یاریگر این اداره در انجام ماموریتهاز خود هستند .
??مدیرکل آموزش و پرورش استان هم در این دیدار با اشاره به سرمایه گذاری عظیم نظام اسلامی در آموزش و پروش گفت: اقدامات صورت گرفته بسیار وسیع است و جا دارد از انعکاس اخباتر این حوزه در صدا و سیما تقدیر نمود.
??وی درخصوص خیرین مدرسه ساز گفت: این جمع آبرودار درنزد خداوند، که افتخار و نشان ارزشمند خیر مدرسه ساز را برسینه دارند، به عنوان مروجان نیک اندیشی به خوبی می دانند که در کشورهای پیشرفته توسعه اقتصادی، فرهنگی و سیاسی ضریب ارتباط بالایی با نظام آموزشی دارد.
??در ادامه مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان هم با قدردانی از حمایتهای ارزشمند صداوسیما در انعکاس فعالیتهای خوب این مجمع، گزارشی از روند فعالیتها و اقدامات این مجمع از ابتدای شکل گیری آن از سال ۷۷ ارائه نمود .

آدرس کوتاه :