جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

دیدار مدیرکل محترم و تعدادی از معاونین مرکز با امام جمعه شهرستان ابهر - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیرکل محترم و تعدادی از معاونین مرکز با امام جمعه شهرستان ابهر

شناسه : 357283142

دیدار مدیرکل محترم و تعدادی از معاونین مرکز با امام جمعه شهرستان ابهر


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان با حضور در شهرستان ابهر با حجت الاسلام رحیمی امام جمعه ابهر دیدار و گفتگو کرد‌‌‌ .

مدیرکل صدا و سیمای استان در این دیدار گفت: انجام کارهای زیربنایی در حوزه فرهنگ گفتمان و جریان‌سازی در مورد موضوعات مختلف مانند امر معروف نهی از منکر با حضور جوانان و تشکل های مردمی می‌تواند موجب اعتلای فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی شود.
 آقای لطیفی افزود : برنامه‌های متنوع با ساختارهای مختلف و برای تمامی مخاطبان رسانه ملی در سطح استان تدارک دیده شده است و کمک به حوزه تولید و اشتغال و پاسخ مطالبات به حق مردم از رویکردها و سیاست‌های شبکه استانی اشراق است.
وی توجه به شهرستان ها را یکی از اولویت‌های اصلی رسانه استانی کرده و اظهار داشت: صداوسیمای استان برای حضور و توجه بیش از پیش به شهرستانها برنامه‌ریزی خوبی را انجام داده است .
امام جمعه شهرستان ابهر هم در این دیدار گفت : در شهرستان ابهر ظرفیت‌های فراوانی وجود دارد و این شهرستان به قطب صنعت استان شهرت یافته است و با وجود ۶ حوزه علمیه محل پرورش عالمان دینی است .
حجت الاسلام رحیمی افزود : نهاد نماز جمعه نهادی مردمی است و متعلق به آحاد جامعه است که خود نیاز به حمایت از سوی مسئولین دارد.
 امام جمعه ابهر با قدردانی از صداوسیمای مرکز زنجان برای پرداختن به موضوعات شهرستان و پخش آن گفت : فرصت ها و توانمندی های فراوانی در شهرستان وجود دارد که برای شکوفایی نیاز به حمایت و اتحاد و هماهنگی همه مسئولان و مردم دارد .
 در ادامه این سفر مدیرکل صداوسیمای استان به همراه امام جمعه شهرستان ابهر از محل احداث دفتر خبری صداوسیما در این شهرستان بازدید کردند .
 در این بازدید بر اتمام ساخت ساختمان نیمه کاره دفتر خبری در این شهرستان با همت و اهتمام جدی مسئولین شهرستان تأکید شد .
شایان ذکر است ساختمان دفتر خبری صداوسیما در شهرستان ابهر تاکنون ۳۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و کار تکمیل آن از سال ۸۴ تاکنون به علت نبود اعتبار در شهرستان متوقف شده است.

آدرس کوتاه :