رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۸

دیدار مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان و رییس سازمان جهاد کشاورزی استان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان و رییس سازمان جهاد کشاورزی استان

شناسه : 356954350

خبر/رویداد مرکز

 


در دیدار مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان و رییس سازمان جهاد کشاورزی استان ، طرفین بر اهمیت نقش رسانه در معرفی توانمندی ها وظرفیت های بخش کشاورزی تأکید کردند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان در این دیدار با بیان اینکه مهمترین وظیفه نظام آموزش کشاورزی، آموزش دانش و مهارت کشاورزان و روستائیان برای افزایش توانمندی های آنان است ، گفت: رسانه های آموزشی، ابزارهایی هستند که امکان دسترسی عموم کشاورزان و بهره برداران روستائی را به منزله تولیدکنندگان بخش کشاورزی به آموزش های حرفه ای فراهم می کنند.
آقای لطیفی گفت: با توجه به تنوع روز افزون نیازهای این گروه از مخاطبان، رسانه استانی هم همواره سعی داشته در تمامی عرصه های دانش و فرهنگ کار و تولید پاسخگوی نیازهای آموزشی آنان باشد.
وی با اشاره به ظرفیتها و گستره وسیع مخاطب در رسانه استانی اظهار داشت : صداوسیما به عنوان بزرگترنی رسانه کشور می تواند با استفاده از پتانسیل های خود در امر آموزش به جامعه مخاطب صنعت کشاورزی بسیار موثر باشد .
وی بر آمادگی رسانه استانی در خصوص برنامه سازی در محورهای مورد نظر سازمان جهاد کشاورزی استان تاکید نمود.
رییس سازمان جهاد کشاورزی استان هم با تشریح مهمترین اولویت های کاری بخش کشاورزی استان، به بررسی اهمیت حفظ و تقویت تعامل موجود بین این دو دستگاه پرداخت و گفت: رسانه ملی در ارائه برنامه های ما به بهره برداران بخش کشاورزی نقش بسزایی دارد و می تواند بهترین معلم برای کشاورزان عزیز در استفاده از آموزش های ترویجی باشد که در بهترین زمان محصول خود را کاشت و رسیدگی و سپس برداشت نماید.
آقای جعفری با بیان اینکه تبیبن و انعکاس چشم انداز های کشاورزی و غذا در ایران در رسانه ملی که حاصل مطالعات آینده پژوهانه است،می تواند نقش و کارکرد کشاورزی را برای افکار عمومی ملموس نماید.
وی با اشاره به تعاملات خوب و مثبت فیمابین گفت : تولید برنامه های مشارکتی کندیمیز و برکت در صداوسیمای استان را یک تجربه موفق در این حوزه برشمرده و بر ادامه همکاری های سازنده تأکید کرد .
رئیس سازمان جهاد کشاورزی در پایان از تلاشهای و فعالیتهای رسانه استانی در این حوزه قدرانی کرد.روابط عمومی مرکز

آدرس کوتاه :