رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

دیدار مدیرکل صداوسیما با مدیر بیمه سلامت استان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیرکل صداوسیما با مدیر بیمه سلامت استان

شناسه : 354824193

دیدار مدیرکل صداوسیما با مدیر بیمه سلامت استان


خبر رویدا مرکز

خبر رویدا مرکز

مدیر بیمه سلامت استان با حضور در رسانه استانی با مدیرکل صداوسیمای استان دیدار کرد .

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان در این دیدار ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان ، با اشاره به هدف دشمنان نظام اسلامی برای ایجاد نارضایتی و ناامیدی در جامعه گفت : دشمن تلاش دارد تا خدمات صورت گرفته در نظام جمهوری اسلامی را ناچیز و کمرنگ جلوه داده و مردم را نسبت به انقلاب و این نظام مقدس بدبین نماید که حوزه سلامت ، بهداشت و درمان با توجه گستره پوشش آن می تواند یکی از اهداف دشمنان باشد .
آقای صفری به برخی حسنات و ایرادات بیمه سلامت اشاره کرد و گفت : هدف نظام و دولت از اجرای این طرح ایجاد عدالت نسبی در جامعه بوده و می بایست نواقصات آن به همکاری همه دستگاهها و به خصوص رسانه ها مرتفع گردد .
وی ادامه داد : ضروری است تلاش های خدمات نظام در این مهم حوزه به اطلاع عموم مردم رسانده شود .
مدیرکل صداوسیمای استان با بیان اینکه برای ارتقاء شاخص‌های بهداشتی باید کار را از مدارس آغاز کرده و فرهنگ عمومی را در این بخش تصحیح و ارتقاء داد ، افزود: ارتقاء شاخص های بهداشتی در جامعه از اولویت های برنامه سازی در رسانه ملی و استانی به شمار می رود و رسانه استانی همچون گذشته آماده همکاری گسترده در این زمینه است .
آقای صفری بر آمادگی رسانه استانی برای مشارکت در تولید برنامه های مختلف آموزشی در قالبهای مختلف از جمله میزگرد و .... تأکید کرد .
مدیرکل بیمه سلامت استان نیز در این دیدار ضمن قدردانی از برنامه های رسانه استانی در حوزه سلامت گفت: هم اکنون از جمعیت 40 ملیون نفری تحت پوشش بیمه سلامت ، بیش از 34 میلیون نفر به صورت رایگان خدمات دریافت می کنند.
خانم ابراهیم خانی افزود : بیمه سلامت هنوز در سطح کشور بطور کامل شناخته نشده و همین موضوع باعث ایجاد مشکلاتی برای مردم می شود و در مواقعی نیز سو استفاده هایی ازاین ناآگاهی اتفاق می افتد، لذا شفاف سازی و تبین موضوعات مرتبط در این حوزه توسط رسانه ملی واستانی قطعاً تأثیرگذار خواهد بود .
وی در ادامه آمادگی بیمه سلامت استان را برای مشارکت در تولید برنامه های مختلف در شبکه استانی اعلام کرد .

آدرس کوتاه :