جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

دیدار مدیرکل صداوسیما با فرمانده جدید انتظامی استان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیرکل صداوسیما با فرمانده جدید انتظامی استان

شناسه : 357664341

دیدار مدیرکل صداوسیما با فرمانده جدید انتظامی استان


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

مدیرکل صداوسیمای استان در دیدار با فرمانده انتظامی استان با اشاره به اهمیت وجود نظم و امنیت در جامعه گفت : وجود امنیت یکی از مهمترین مولفه های توسعه و آبادانی در جامعه بوده و بدون آن هیچ پیشرفتی حاصل نخواهد شد .

آقای لطیفی نمایش اقتدارنیروی انتظامی رایکی از مهمترین اولویتهای صداوسیما در بحث ایجاد امنیت روانی در جامعه عنوان کرده و افزود : مردم به هر اندازه خدمات و اقتدار پلیس را به عینه درک کرده و ملاحظه نمایند قطعا آرامش خاطر بیشتری در جامعه حاکم خواهد شد .
وی تعامل مجموعه صداوسیما با  نیروی انتظامی استان را خوب و شایسته عنوان کرده و افزود: مشارکت، همراهی و همدلی مردم و هم افزایی سازمانها و نهادهای مختلف می تواند یاریگر پلیس در تامین امنیت و آسایش جامعه باشد.
رئیس رسانه استانی در ادامه بر افزایش تعاملات فیمابین در راستای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی ، تأکید کرد .
فرمانده انتظامی استان هم در این دیدار پلیس را یکی از ارکان مهم حفظ امنیت و آسایش عمومی در جامعه دانست و گفت : نیروی انتظامی در راستای ایجاد امنیت و آرامش در جامعه زحمات فراوانی کشیده که تقدیم هزاران شهید از جوانان غیور این مرز و بوم موید این ادعاست .
سرهنگ جهان بخش به خدمات ناجا در زمینه های گوناگون اشاره کرده و اظهار داشت : نیروی انتظامی علاوه بر عمل به وظیفه خطیر یعنی حفظ امنیت عمومی، خدمات مختلفی نیز به مردم ارائه می کند که در این راستا بهترین و معتبرترین منبع برای معرفی و شناساندن این خدمات به مردم صداوسیما می باشد .
وی ایجاد و حفظ امنیت روانی و در تعریفی دیگر احساس امنیت را جزء وظایف و رسالت های مشترک رسانه ملی و نیروی انتظامی عنوان داشته و گفت : ایجاد امنیت قطعا در کنار امنیت روانی در جامعه محقق خواهد شد و  در این راستا صداوسیما به عنوان رسانه ای که مردم همچنان به آن اعتماد داشته و اخبار معتبر را از این رسانه دریافت می کنند ، نقش بسزایی دارد .

آدرس کوتاه :