رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

دیدار مدیرکل راه آهن شمالغرب با مدیرکل صداوسیما - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیرکل راه آهن شمالغرب با مدیرکل صداوسیما

شناسه : 358947839

دیدار مدیرکل راه آهن شمالغرب با مدیرکل صداوسیما


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

?? مدیرکل مرکز در این دیدار تصریح کرد: راه آهن به عنوان يك مكانيسم بسيار كارآمد در زمينه حمل و نقل درون شهري و برون شهري در كشورهاي توسعه يافته و بسياري از كشورهاي در حال توسعه شناخته و از آن استفاده مي شود و اصولا قطارها با توجه به عدم ايجاد آلودگي هوايي و صوتي، حافظ محيط زيست نيز هستند كه با افزايش سرعت سفر، مطلوبيت بيشتري براي مسافران دارند.
??آقای لطیفی با اشاره به موقعیت جغرافیایی و توانمندیهای بالقوه استان زنجان افزود: زنجان در نقطه اتصال شمالغرب کشور به مرکز و پایتخت، پتانسیل خوب کشاورزی، گردشگری، مراکز آموزشی معتبر، نیروی انسانی تحصیلکرده و معادن متنوع آماده توسعه کلی است و خطوط ریلی استان جایگاه مهمی در تبادلات اقتصادی و توسعه پایدار استان دارد.
??مدیرکل راه آهن شمالغرب هم با تقدیر از توجه رسانه استانی به تحولات و پیشرفت هلای صورت گرفته در حوزه حمل و نقل ریلی افزود: به اعتقاد بسياري از اقتصاددانان و مطالعات انجام شده در سطح كلان اقتصادي، سرمايه گذاري در حمل ونقل ريلي موجب افزايش رشد اقتصادي مناطق مختلف، اشتغال پایدار و توسعه متوازن شده است.
??آقای خدایی افزود : بين پیشرفت در بخش حمل و نقل ریلی و كارآيي عمومي اقتصاد و رشد اقتصادي، رابطه اي مستقيم وجود دارد و حمل و نقل واسطه ميان فعاليت هاي كشاورزي، صنعتي، بازرگاني و خدماتي در سطح ملي و بين المللي است .✔

??روابط عمومی صداوسیمای مرکز زنجان??
??️ @iribzanjan    کانال رسمی مرکز
??️ @zanjaniribnews  کانال خبرگزاری
??️ @zanjanirib_pr162  ارتباط با روابط عمومی

آدرس کوتاه :