جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

دیدار مدیرکل بیمه سلامت استان با مدیرکل صداوسیما - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیرکل بیمه سلامت استان با مدیرکل صداوسیما

شناسه : 371225413

دیدار مدیرکل بیمه سلامت استان با مدیرکل صداوسیمامدیرکل بیمه سلامت استان با حضور در رسانه استانی با مدیرکل صداوسیمای استان دیدار کرد .

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان در این دیدار هدف نظام را از اجرای طرح بیمه سلامت ،ایجاد عدالت نسبی در جامعه بوده دانست و افزود: اقدامات بیمه سلامت با توجه به شیوع بیماری کرونا در عرصه های مختلف مانند خدمات الکترونیکی، پرداخت بروز مطالبات داروخانه‌ها، پیشگیری و درمان و تبادل الکترونیکی اسناد بمنظور کاهش مراجعات و تردد در مراکز درمانی قابل تقدیر است.

وی ادامه داد : ضروری است خدمات نظام بیمه سلامت به صورت مستمر و جدی به اطلاع عموم مردم رسانده شود و رسانه استانی این آمادگی را دارد که با مشارکت بیمه سلامت استان سلسله برنامه هایی را این خصوص تهیه و پخش کند.

مدیرکل بیمه سلامت استان هم با تشکر از اقدامات رسانه استانی در خصوص اطلاع رسانی نظام بیمه سلامت گفت: هم اکنون ۵۰ درصد جمعیت استان زنجان از دفترچه سلامت برخوردار هستند و  بیش از ۷۰ درصد خدمات بیمه سلامت به صورت الکترونیکی ارائه می‌شود.

آقای شیویاری افزود : بیمه سلامت هنوز در سطح کشور بطور کامل شناخته نشده و همین موضوع باعث ایجاد مشکلاتی برای مردم می شود که شفاف سازی و تبین  موضوعات مرتبط در این حوزه  توسط رسانه استانی در این زمینه قطعاً تأثیرگذار خواهد بود .

وی در ادامه آمادگی بیمه سلامت استان را برای مشارکت در تولید برنامه های مختلف در شبکه استانی اعلام کرد .

 

آدرس کوتاه :