رونق تولید ملی | جمعه، ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

دیدار مدیرکل بنیاد مسکن استان با مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیرکل بنیاد مسکن استان با مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان

شناسه : 356325702

خبر/رویداد مرکز

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان با حضور در رسانه استانی با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان دیدار و گفتگو کرد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان در این دیدار با بیان ضرورت چاره اندیشی برای تأمین مسکن اقشار کم درآمد به خصوص در روستاها ، گفت: اقدام همه جانبه دولت و جذب افراد خيّر و نيكوكار جهت رفع مشكل مسكن نيازمندان بطور قطع برکات فراوانی برای نظام خواهد داشت .
وی با بنیادین خواندن فعالیتهای بنیاد مسکن در روستاها و تقدیر از مجموعه این نهاد اظهار داشت: اجرای طرح های مختلف به ویژه طرح هادی در روستاها در راستای ارائه خدمات مطلب به مردم توانسته در رضایتمندی مردم این مناطق از نظام مقدس جمهوری اسلامی و مهاجرت معکوس به روستاها مفید و موثر باشد .
آقای لطیفی گفت: بیان خدماتی که امروز در کشور صورت می‌گیرد، در واقع تبلیغ ارزش‌ های نظام بوده و اطلاع رسانی و آگاهی بخشی جامعه از کارهای یک وظیفه و رسالت می باشد.
ایشان انعکاس خدمات رسانی به محرومین را از اولویت های رسانه استانی برشمرد.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان هم در این دیدار ضمن تبریک انتصاب مدیرکل صداوسیما گفت : بنیاد مسكن انقلاب اسلامی در سال 1358 به فرمان حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی‌ایران به منظور تأمین مسكن محرومان ومتولی توسعه و عمران روستاهای كشور و ساخت واحدهای مسكونی شهرها در چارچوب سیاست‌ها و برنامه‌های دولت جمهوری اسلامی‌ایران تشكیل گردیده است.
آقای صنعتی افزود: روستاها نقش مهمی در توسعه کشور دارند، که با اجرای طرح هادی زمینه توسعه و عمران نقاط روستایی در سطح استان نیز فراهم شده است.
وی گفت : با رفع محرومیت مناطق روستایی، ارتقای سطح و کیفیت زندگی روستائیان و ایجاد اشتغال و بهره‌وری می‌توان به توسعه روستایی دست یافت که در این راستا بنیاد مسکن با اجرای طرح هادی در این زمینه خدمات ارزشمندی به روستائیان ارائه کرده است.
مدیرکل بنیاد مسکن در پایان از همکاری مطلوب رسانه استانی با این نهاد تقدیر وتشکر نمود.روابط عمومی مرکز

آدرس کوتاه :