حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷

دیدار مدیرکل ارتباطات زمینی و ماهواره ای سازمان با مدیرکل مرکز - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیرکل ارتباطات زمینی و ماهواره ای سازمان با مدیرکل مرکز

شناسه : 343113786

خبر/رویداد مرکز

مدیرکل ارتباطات زمینی و ماهواره ای سازمان در دیدار با مدیرکل مرکز با اشاره به موقعیت ویژه مرکز زنجان در برقراری ارتباطات مستقیم با شبکه های سراسری گفت:زنجان بعنوان پایتخت شور و شعور حسینی شهرت خاصی دارد و همه ساله در دهه محرم بینندگان شبکه های سراسری در اقصی نقاط کشور در انتظار مشاهده صحنه های بی نظیر عشق و ارادت مردم مومن استان به ساحت سالار شهیدان هستند.

مهندس بلادیان هماهنگی برای پوشش تلویزیونی این رویداد بزرگ را پیچیده و توام با سختی های خاص این نوع برنامه ها دانست و افزود: فعالیت همکاران مرکز زنجان در پوشش تصویری بدون اشکال دسته های عزاداری بویژه حسینیه و زینبیه اعظم با سه واحد سیار تلویزیونی و دهها دوربین ثابت و متحرک، تاثیرگذار و تحسین برانگیز است.

وی با تشکر از تلاش همکاران واحدup lincو ارتباطات افزود: طراحی و اجرای خودرو سیگنال رسانی  و تبدیل فرستنده پرتابل مایکروویو آنالوگ به دیجیتال و طراحی وتجهیز واحدsnj اختصاصی مرکز زنجان، اقداماتی قابل تقدیر و شاخص در تاریخ مرکز زنجان است.

مدیرکل مرکز در این دیدار، تعهد و تخصص را ویژگی اصلی کارکنان رسانه ملی و مراکز استانی بیان کرد و افزود: قطع وابستگی رسانه ملی به فن آوریهای مورد نیاز که بصورت گسترده از خارج وارد میشد زمینه ساز تحقق اقتصاد مقاومتی در این بخش است.

آقای صفری انعکاس رسانه ای حضور پرشور و بی نظیر مردم مومن استان را در قالب دسته عزاداری عظیم حسینه زنجان در هشتم محرم را بعنوان گسترده ترین اجتماع شیعی جهان نماد وفاق و وحدت ملی بیان کرد و گفت: لازم می دانم از حسن توجه ریاست محترم سازمان و مساعدتهای معاونت محترم فنی سازمان ، رئیس محترم مرکز تولید و فنی ، مدیرکل ارتباطات زمینی و ماهواره ای ، مدیرکل محترم پشتیبانی فنی و همکاران این بخشها و همکاریهای خوب و صادقانه این عزیزان در ایام محرم تشکر و قدردانی کنم.

مدیرکل مرکز از تجهیز سانترال جدید مرکز تلفن بعنوان پروژه در دست اقدام نام برد و افزود: این سانترال تلفن با مساعدت اداره کل ارتباطات زمینی و ماهواره ای سازمان و تلاش همکاران فنی در حال نصب است که با بهره برداری ازآن سامانه قدیمی و آنالوگ تلفن مرکز تبدیل به سانترال دیجیتال با ظرفیت500خط و120 ipخواهد شدروابط عمومی مرکز.

آدرس کوتاه :