جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان

شناسه : 357131410

دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

مدیرعامل شرکت گاز استان با حضور در رسانه استانی با مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان دیدار و گفتگو کرد.

مدیرکل مرکز در این دیدار با بیان اینکه اصلاح الگوی مصرف در حوزه انرژی در کشور امروز یکی از مهمترین ضروریات است، اظهار داشت :  استفاده از منابع انرژی در کشور رویه نامناسبی داشته که ادامه این روند هزینه های هنگفتی را در راه توسعه کشور ایجاد کرده و ضرورت تدوین راهکارهای اصلاح الگوی مصرف در حوزه انرژی در 2 بخش عرضه و تقاضای انرژی را دوچندان می کند . چرا که بهینه سازی انرژی یک صنعت پر سود و کم هزینه برای اقتصاد ملی است و ترویج آن اشتغال زایی گسترده ای را به دنبال دارد.
آقای لطیفی ضمن تشکر از تلاشهای مدیریت و کارکنان شرکت گاز در خدمات رسانی مطلوب به مردم استان اظهار داشت: اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در زمینه مصرف ایمن و بهینه گاز از اولویت های مهم رسانه ملی و استانی است  و به صورت مداوم برحسب ضرورت انجام می شود.
 وی در ادامه آمادگی صداو سیمای استان را برای همکاری و مشارکت با شرکت گاز استان در راستای مدیریت مصرف گاز و کاهش حوادث اعلام کرد.
مدیرعامل شرکت گاز استان هم در این دیدار با بیان اینکه اصلاح الگوی مصرف در حوزه انرژی در کشور امروز یکی از مهمترین ضروریات است، اظهار داشت :  استفاده از منابع انرژی در کشور رویه نامناسبی داشته که ادامه این روند هزینه های هنگفتی را در راه توسعه کشور ایجاد کرده و ضرورت تدوین راهکارهای اصلاح الگوی مصرف در حوزه انرژی در 2 بخش عرضه و تقاضای انرژی را دوچندان می کند . چرا که بهینه سازی انرژی یک صنعت پر سود و کم هزینه برای اقتصاد ملی است و ترویج آن اشتغال زایی گسترده ای را به دنبال دارد.
آقای احمدلو با اشاره به آمار بهره مندی مردم استان از گاز ، گفت : 100 درصد جمعیت شهری و 75 درصد جمعیت روستایی از این انرژی بهره مند هستند .
وی با اشاره به کاهش مرگ و میر ناشی از استفاده غیر اصولی گاز ، افزود: علی رغم افزایش قابل توجه تعداد مشترکین ، تعداد فوتی ها امسال نسبت به سال گذشته با کاهش بیش از 50درصدی مواجه بوده ایم که این موضوع قطعاً با همکاری و همیاری صادقانه رسانه استانی میسر شده است .
مدیرعامل شرکت گاز افزود : با شروع فصل سرما میزان مصرف و حوادث ناشی از مصرف گاز طبیعی در بین مشترکین افزایش می یابد که امیداوریم با رهره گیری از ظرفیت صداوسیما بتوانیم در مدیریت مصرف و کاهش حوادث بیشتر گذشته موفق باشیم .روابط عمومی مرکز

آدرس کوتاه :