رونق تولید ملی | جمعه، ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

دیدار مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری ها با مدیرکل صداوسیمای استان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری ها با مدیرکل صداوسیمای استان

شناسه : 356325480

خبر/رویداد مرکز

مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان با حضور در رسانه استانی با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان دیدار وگفتگو کرد.

مدیرکل مرکز در این دیدار گفت : سازمان همیاری شهرداری ها با توجه به ظرفیت و پتانسیل های موجود در استان و شهرداری ها می تواند در رشد و توسعه استان موثر باشد.
لطیفی افزود: همیاری و همراهی این سازمان به عنوان یک نهاد اقتصادی با شهرداریها و موسسات ذیربط می تواند در پیشبرد طرحها و برنامه های حوزه مدیریت شهری موثر بوده منشاء خیری در راستای خدمات رسانی هرچه مطلوبتر به شهروندان باشد.
وی افزود: رسانه ای نمودن طرح ها و اقدامات انجام شده می تواند شهروندان را از حجم فعالیت های توسعه شهری آگاه سازد.
مدیر عامل همیاری شهرداری های استان هم در این دیدار ، تامین نیازمندیهای شهرداریهای شهرهای استان ، اجرای کلیه عملیات و معاملات مالی و تجاری و بازرگانی ، کمک به تامین خودکفایی شهرداریها از طریق تجمیع امکانات و سرمایه های کوچک و پراکنده آنها و همچنین یاری رساندن به دستگاههای اجرایی جهت توسعه استان را از وظایف و برنامه های این سازمان برشمرد.
وی با بیان اینکه یکی از اهداف تاسیس سازمان های همیاری ایجاد درآمدهای ناشی از تولید، فعالیت های اقتصادی و خدماتی است تصریح کرد: سازمان همیاری شهرداری ها بایستی با توسعه توان فنی و اجرائی و با همت و تلاش اعضای خود در راستای عملیاتی نمودن سیاست های سازمانی گامهای بلندی جهت جلب و جذب سرمایه گذار بردارد .
مهندس امیدی در ادامه به کارهای صورت گرفته در منطقه تفریحی گاوازنگ اشاره کرده و افزود : برنامه های مختلف برای مناسب سازی فضای این منطقه در دست اقدام است که نیازمند همراهی و اطلاع رسانی صداوسیما برای آگاهی عمومی مردم در این خصوص است .
وی از تعامل و همراهی رسانه استانی با سازمان همیاری شهرداری های استان تقدیر وتشکر نمود.روابط عمومی مرکز

آدرس کوتاه :