جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

دیدار فرمانده یگان ویژه استان با مدیرکل صداوسیما - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار فرمانده یگان ویژه استان با مدیرکل صداوسیما

شناسه : 358677556

دیدار فرمانده یگان ویژه استان با مدیرکل صداوسیما


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

فرمانده یگان ویژه استان با حضور در صداوسیما با مدیرکل مرکز دیدار و گفتگو کرد .

🔹مدیرکل صداوسیما در این دیدار با قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی یگان نیروی انتظامی در حفظ نظم و امنیت جامعه و حضور پررنگ در عرصه‌های مختلف با رویکرد اجتماعی و فرهنگی گفت: یگان ویژه نیرویی مقتدر، با عزت و برخاسته از بطن جامعه است و کارکنان آن پیرو آرمان های انقلاب هستند.
🔹آقای لطیفی، ویژه گی نیروی انتظامی را مردمی بودن دانست و افزود: باعث مباهات و افتخار است که خانواده ها و عامه مردم از مشاهده اقتدار این نیرو احساس امنیت می کنند و این همان ویژگی است که رهبر معظم انقلاب مکررا به آن تأکید و سفارش  می کنند.
🔹وی با اشاره به انعکاس مستمر عملکرد نیروهای مسلح بویژه نیروی انتظامی و یگان ویژه در بخشهای مختلف خبری و برنامه های صدا وسیما برآمادگی این مرکز بمنظور توسعه ارتباط رسانه ای با یگان ویژه استان تاکید کرد.
🔸فرمانده یگان ویژه استان هم در این دیدار با اشاره به اینکه جامعه از پلیس به عنوان نیرویی مقتدر و با صلابت یاد می‌کند ، بیان داشت: یگان ویژه نیروی انتظامی با بهره‌مندی از این ظرفیت مثبت در جامعه توانسته با تلاش و ظرافت خاصی امنیت را پایه‌گذاری و حفظ کند و به یقین این هدف بزرگ بدون بهره مندی از بستر رسانه ها بویژه صداوسیما محقق نخواهد شد.

آدرس کوتاه :