رونق تولید ملی | شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۸

دیدار فرمانده یگان ویژه استان با مدیرکل صداوسیما - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار فرمانده یگان ویژه استان با مدیرکل صداوسیما

شناسه : 358677556

دیدار فرمانده یگان ویژه استان با مدیرکل صداوسیما


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

فرمانده یگان ویژه استان با حضور در صداوسیما با مدیرکل مرکز دیدار و گفتگو کرد .

??مدیرکل صداوسیما در این دیدار با قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی یگان نیروی انتظامی در حفظ نظم و امنیت جامعه و حضور پررنگ در عرصه‌های مختلف با رویکرد اجتماعی و فرهنگی گفت: یگان ویژه نیرویی مقتدر، با عزت و برخاسته از بطن جامعه است و کارکنان آن پیرو آرمان های انقلاب هستند.
??آقای لطیفی، ویژه گی نیروی انتظامی را مردمی بودن دانست و افزود: باعث مباهات و افتخار است که خانواده ها و عامه مردم از مشاهده اقتدار این نیرو احساس امنیت می کنند و این همان ویژگی است که رهبر معظم انقلاب مکررا به آن تأکید و سفارش  می کنند.
??وی با اشاره به انعکاس مستمر عملکرد نیروهای مسلح بویژه نیروی انتظامی و یگان ویژه در بخشهای مختلف خبری و برنامه های صدا وسیما برآمادگی این مرکز بمنظور توسعه ارتباط رسانه ای با یگان ویژه استان تاکید کرد.
??فرمانده یگان ویژه استان هم در این دیدار با اشاره به اینکه جامعه از پلیس به عنوان نیرویی مقتدر و با صلابت یاد می‌کند ، بیان داشت: یگان ویژه نیروی انتظامی با بهره‌مندی از این ظرفیت مثبت در جامعه توانسته با تلاش و ظرافت خاصی امنیت را پایه‌گذاری و حفظ کند و به یقین این هدف بزرگ بدون بهره مندی از بستر رسانه ها بویژه صداوسیما محقق نخواهد شد.

آدرس کوتاه :