رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

دیدار صمیمی مسئولین سازمان بسیج هنرمندان استان با مدیرکل صداوسیما - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار صمیمی مسئولین سازمان بسیج هنرمندان استان با مدیرکل صداوسیما

شناسه : 356689983

خبر/رویداد مرکز

مسئولین سازمان بسیج هنرمندان استان با مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان دیدار و گفتگو کردند.

مدیرکل مرکز زنجان در این دیدار با اشاره به ظرفیت خوب این مجموعه ، گفت : شبکه استانی اشراق نیز دارای ظرفیتهای بزرگی برای استفاده از پتانسیل های موجود در بسیج هنرمندان است ولی باید سازوکارهایی برای این موضوع اندیشیده شود .
آقای لطیفی با بیان اینکه بسیج در همه سطوح دارای سرمایه های ارزشمندی است ، افزود: حمایت و تعامل با بسیج و استفاده از ظرفیتهای بالقوه این نهاد ارزشی همواره جزو اولویتهای رسانه ملی و استانی بوده و هست .
وی در ادامه به وجود هنرمندان متعهد و متخصص در استان اشاره کرده و گفت : ما بر این باوریم که همکاری هنرمندان استان با صداوسیما ، ضمن ارج نهادن به هنر این عزیزان ، باعث ارتقای کمی و کیفی تولیدات شبکه استانی خواهد شد .
رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان زنجان هم در این دیدار ضمن تقدیر از تعامل و همکاری رسانه استانی با این سازمان گفت: اجرای تدابیر مقام معظم رهبری و سرعت بخشیدن به روند اسلامی شدن جامعه هنری، همکاری نظام مند صاحب نظران بسیجی در بسیج هنرمندان از اهداف اصلی این سازمان می باشد.
آقای موسوی هدف از تشکیل سازمان بسیج هنرمندان را استفاده از هنر و ادب در مسیر اعتلای اهداف انقلاب اسلامی و پرورش هنرمندان انقلابی و استفاده مناسب از ظرفیت هنر عنوان کرد.
وی به عضویت بیش از ۲۴۰۰ نفر از هنرمندان استانی در این سازمان اشاره نموده و گفت : جذب بیش از پیش هنرمندان جهت خلق آثار ارزشی و سوق دادن آنان به این سو از اولویت های سازمان به شمار می رود.
در ادامه این دیدار برخی هنرمندان استان که در جلسه حاضر بودند به بیان نظرات و پیشنهادات خود در خصوص نحوه تعامل با رسانه استانی ، پرداختند .روابط عمومی مرکز

آدرس کوتاه :