سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۴۰۰

دیدار صمیمانه مدیرکل و اعضای شورای معاونین صداوسیمای استان با آیت الله سیدمحمد حسینی - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار صمیمانه مدیرکل و اعضای شورای معاونین صداوسیمای استان با آیت الله سیدمحمد حسینی

شناسه : 357016935

دیدار صمیمانه مدیرکل و اعضای شورای معاونین صداوسیمای استان با آیت الله سیدمحمد حسینی


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

✅ بمناسبت حلول ماه ربیع الاول مدیرکل وجمعی از مدیران صداوسیمای مرکز زنجان با آیت الله سید محمد حسینی زنجانی دیدار کردند.

🔹آیت الله سید محمد حسینی زنجانی در این دیدار با قدردانی از عملکرد قابل قبول رسانه استانی در تهیه وپخش برنامه های معارفی ، فعالیت شبکه اشراق را خوب و مثبت دانست.
🔹ایشان با اشاره به اینکه برنامه های خوب در رادیوی استانی و به خصوص در رادیو معارف جزء برنامه های مفید رسانه ملی است، گفت: در جامعه کنونی ما استفاده از بازار هنر برای ترویج دین و محتوای دینی جای کار بسیاری دارد.
🔸مدیر کل صداوسیمای مرکز زنجان هم در این دیدار با تبریک حلول ماه ربیع الاول گفت: یکی از مهمترین رویکردهای صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران و شبکه استانی اشراق تولید و پخش برنامه ها دینی ومذهبی است.
🔸آقای لطیفی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری 4 رویکرد را برای تولید برنامه ها در رسانه ملی ترسیم کرده اند، گفت : همه برنامه های تولیدی صداوسیما در حوزه های دین، اخلاق ، امید وآگاهی بوده است.
🔸وی با بیان اینکه 30 درصد از برنامه های رادیویی تولیدی این مرکز در حوزه معارف بوده است گفت: پارسال در حوزه صدا (رادیو) بیش از 3 هزار و600 ساعت برنامه تولید و پخش شده است.
🔸 مدیر کل صداوسیمای مرکز زنجان افزود: سیمای (تلویزیون) مرکز زنجان هم پارسال بیش از ۲۶۱ ساعت برنامه با محتوای دینی ومعارفی تولید وپخش کرده است .
🔸آقای لطیفی گفت: در هفت ماهه امسال نیز 475 ساعت برنامه رادیویی و ۱۵۲ ساعت برنامه تلویزیونی با محتوای دینی ومعارف در شبکه اشراق تهیه وپخش شده است.
🔸وی همچنین با اشاره به سایر برنامه های در دست تولید این شبکه در حوزه معارف دینی گفت: حوزه های معاونت اطلاعات واخبار و فضای مجازی مرکز هم در طول سال تولید برنامه هایی با این محتوا را در دستور کار خود دارند.
🔸 مدیر کل صداوسیمای مرکز زنجان همچنین از تولید برنامه هایی با محوریت مسجد ونوجوانان در شبکه استانی خبر داد.
◀ در این دیدار چند جلد کتاب از طرف آیت الله سیدمحمد حسینی زنجانی به مدیر کل صداوسیمای مرکز زنجان اهدا شد.
 

آدرس کوتاه :