جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

دیدار شهردار و اعضای شورای شهرستان خدابنده با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار شهردار و اعضای شورای شهرستان خدابنده با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان

شناسه : 357047193

دیدار شهردار و اعضای شورای شهرستان خدابنده با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز


🔹مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان در این دیدار به موحبات خدمت رسانی به مردم اشاره كرد و گفت: توفيق خدمت به مردم از بهترين فرصت هاي است كه در اختيار شوراي شهر و شهرداري قرار گرفته و بايد اين فرصت را مغتنم شمرد و شكرگزار اين توفيق الهی بود.
🔹آقای لطیفی رسالت رسانه را تقويت فضاي اميد ونشاط، ارتقاء معرفت ديني و تعميق باورهاي مذهبي، انعكاس خدمات نظام مقدس جمهوري اسلامي، طرح مطالبات مردم و تقویت روحیه پاسخگویی در مسئولان دانست.
🔹وی  با بيان اينكه رهبر معظم انقلاب چهار محور،دين، اخلاق، اميد و آگاهي را ازرويكرد اساسي رسانه دانستند افزود: با تبعيت از  رهنمودهاي رهبر معظم انقلاب در شبكه استاني اشراق همه تلاش خود را براي ايجاد نشاط و شادابي و آگاهي مردم انجام خواهیم داد .
🔹مدیرکل صداوسیمای استان در ادامه به ظرفیتهای بالای این شهرستان اشاره کردا و افزود : شهرستان خدابنده با توجه به ظرفیتهای فراوان در حوزه های مختلف کشاورزی ، گردشگری و ... زمینه های قابل توجهی برای پیشرفت دارد که در این راستان امادگی داریم نسبت با معرفی و اطلاع رسانی این موضوعات در پیشرفت این منطقه مشارکت داشته باشیم .
🔸رییس شورای شهرستان خدابنده هم در این دیدار  از صداوسیما به عنوان بازو و قدرت مهم تبلیغی برای جلب مشارکت مردم در آبادانی شهر و ارتقای فرهنگ عمومی یاد کرد و گفت: شورای اسلامی شهر و شهرداری آماده هر گونه همکاری با رسانه استانی است.
🔸وی افزود: قطعا با کمک و یاری رسانه استانی، این شهرستان گامی بلند در مسیر توسعه کشاورزی  و جذب توریست برمی‌دارد.
🔸شهردار خدابنده هم در این جلسه عنوان داشت: رسانه‌ها در توسعه امید و معرفی خدمات ارائه شده و امید بخشی به شهروندان نقش مهمی دارند و در صورت توجه به این نقش، امکان توسعه شهرستان و کشور بیش از گذشته و متناسب با اهداف نظام اسلامی و ارزش‌های انقلاب، فراهم می‌شود.
🔸وی گفت : شهرداي خدابنده  اين آمادگي را دارد تا با هماهنگي و همكاري شبكه استاني اشراق براي ارتقاء خدمات بهتر و مطلوبتر به شهروندان همكاري لازم را داشته باشد.
🔸اقای مظفری با بیان اینکه این شهرستان مستعد سرمایه گذاری است، خواستار معرفی بیشتر ظرفیت های گردشگری و کشاورزی این منطقه از استان شد.✔

⭕روابط عمومی صداوسیمای مرکز زنجان⭕

آدرس کوتاه :