رونق تولید ملی | دوشنبه، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸

دیدار رییس پارک علم و فناوری استان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار رییس پارک علم و فناوری استان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان

شناسه : 356555446

خبر/رویداد مرکز


رییس پارک علم و فناوری استان با حضور در رسانه استانی با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان دیدار و گفتگو کرد.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان در این ضمن قدردانی از مجموعه پارک علم و فناوری استان گفت: جایگاه پارک های علم و فناوری و شرکت های دانش بنیان و تاثیر آن در چرخه اقتصاد مبتنی بر دانش برهیچکس پوشیده نیست و تمامی سیاست های کلی نظام بر اهمیت این موضوع تاکید می نماید و وظایفی بر عهده همه کارگزاران و مسوولین نظام از جمله رسانه ملی گذارده است.
آقای لطیفی فعالیت های انجام شده توسط پارک علم و فناوری استان را ارزشمند دانست و اعلام کرد رسانه استانی نیز آمادگی هر گونه همکاری جهت ترویج فرهنگ علم و فناوری و کسب و کار دانش بنیان را دارد.
رییس پارک علم و فناوری استان هم در این دیداربا بیان اینکه این پارک با ایجاد فضا و فرصت مناسب، زمینه آماده سازی جوانان برای ورود به بازار کسب و کار را فراهم می کند، افزود:پارک علم و فناوری حلقه واسط بین صنعت و دانشگاه بوده و فعالیت گسترده آن نیازمند مطالبه جامعه، بازار و صنعت از فعالان درون آن است.
دکتر مرادخانی گفت: پارک علم و فناوری نقش واسط میان صاحبان ایده و مهارت را فراهم می کند و موظف است زمینه تبدیل ایده به فرصت شغلی و تولید را مهیا سازد.
رئیس پارک علم و فناوری استان با بیان اینکه جامعه شهری هنوز با پارک علم و فناوری آشنایی ندارد، پارک ها را فضا و فرصتی برای رشد علمی، فنی و مالی جوانان معرفی کرد و همراهی همکاری رسانه استانی را فرصتی ارزشمند برای آشنایی مردم با این پارک عنوان کرد.

آدرس کوتاه :