رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۸

دیدار رئیس و اعضای سازمان بسیج رسانه استان با مدیرکل مرکز - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار رئیس و اعضای سازمان بسیج رسانه استان با مدیرکل مرکز

شناسه : 359566203

خبر/رویداد مرکز


🔹مدیرکل صداوسیما در این دیدار با اشاره به نقش رسانه های جمعی و خبرنگاران در آگاهی بخشی و انعکاس رویدادها گفت : رسانه ها حلقه ارتباطی مردم و مسولان هستند و امروز رسالت خطیری برعهده دارند.
🔹آقای لطیفی با تاکید بر این موضوع که صداوسیما به عنوان بزرگترین و تاثیر گذارترین رسانه در کنار سایر خبرگزاریها، همواره با ارتباط و تعامل هرچه بیشتر از ظرفیت عظیم آنها استفاده کرده است، افزود: نیروهای جوان، خلاق و خوشفکر به عنوان سرمایه های انسانی ارزشمند در دوره سیطره خبر و ارتباطات نوین، در عرصه اطلاع رسانی توام با دقت و امانت نقش بسزایی در تقابل با تهاجم تمام عیار فرهنگی و رسانه ای دشمنان دارند.
🔸ریس سازمان بسیج رسانه استان هم با اشاره به ارتباط خوب و موثر و تعامل سازنده صداوسیما و بسیج رسانه استان گفت: این نهاد آماده همکاری هر چه بیشتر با صداوسیما در حوزه خبر می باشد، چرا که رسانه ملی آئینه گفتمان نظام اسلامی و رسانه پیشرو در کشور می باشد.
🔸آقای جعفری افزود: با توجه به وضعیت امروز و هجمه ی بی سابقه غرب که تحت حمایت رژیم صهیونیستی و عیادی منطقه ای شان علیه نظام و انقلاب اسلامی صورت می دهند اهالی رسانه، جامعه هنری ونویسندگان استان مراتب آمادگی خود را جهت تعامل بیش از پیش با رسانه ملی و استانی در تقابل با این هجمه ها اعلام می نمایند.
◀️ در ادامه این دیدار اعضاء حاضر در جلسه نقاط نظر و پیشنهاداتشان را بیان کردند.

آدرس کوتاه :