جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

دیدار رئیس و اعضای سازمان بسیج رسانه استان با مدیرکل مرکز - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار رئیس و اعضای سازمان بسیج رسانه استان با مدیرکل مرکز

شناسه : 373521881

دیدار رئیس و اعضای سازمان بسیج رسانه استان با مدیرکل مرکزرئیس و تعدادی از مسئولین سازمان بسیج رسانه استان با حضور در صداوسیمای مرکز زنجان، با مدیر کل مرکز دیدار و گفتگو کردند .

مدیرکل صداوسیما در این دیدار ضمن تبریک ایام ولادت با سعادت حضرت زهرا(س) و دهه مبارک فجر، با اشاره به توسعه و تنوع تشکل های بسیج در رده ها و اصناف مختلف در سالهای اخیر، تخصصی تر شدن خدمات نهاد بسیج را در سطح جامعه نماد بالندگی این نهاد مقدس دانست و بر تداوم این مسیر تاکید کرد.

آقای لطیفی با تاکید بر این موضوع که راهبرد بسیج رسانه باید ایجاد انسجام و تقویت هم افزایی بین اصحاب رسانه باشد افزود: صدا و سیما به عنوان بزرگترین و تاثیر گذارترین رسانه، همواره با ارتباط و تعامل هرچه بیشتر از ظرفیت عظیم بسیج استفاده کرده است.

وی افزود: نیروهای جوان، خلاق و خوشفکر به عنوان سرمایه های انسانی ارزشمند در عصر ارتباطات نوین، در عرصه اطلاع رسانی توام با دقت و امانت نقش بسزایی در تقابل با تهاجم تمام عیار فرهنگی و رسانه ای دشمنان دارند و باید سه محورکیفی سازی، برند سازی و ارزان سازی تولیدات که سرفصل مهم اقتضائات رسانه ای امروز است را رعایت کنند.

رئیس رسانه استانی  بر تشکیل کارگروهی ویژه برای هماهنگی و هم افزایی بین رسانه های استان با محوریت بسیج رسانه تأکید کرد .

آقای لطیفی از تولید مستند26 قسمتی شهداء؛ آغاز مستند سازی والدین شهدا و ایثارگران و تله فیلم شهید قربانی بعنوان برنامه های در دست اقدام مرکز نام برد و اضافه کرد: مراحل تولید سریال تلویزیونی شهید دکتر مجید شهریاری بسرعت در لوکیشن های مختلف در حال انجام می باشد.

ریس سازمان بسیج رسانه استان هم با اشاره به ارتباط خوب و موثر و تعامل سازنده صداوسیما و بسیج رسانه استان گفت: این نهاد آماده همکاری هر چه بیشتر با صداوسیما در حوزه خبر می باشد، چرا که رسانه ملی آئینه گفتمان نظام اسلامی و رسانه پیشرو در کشور می باشد.

آقای جمالی افزود: با توجه به وضعیت امروز و هجمه ی بی سابقه غرب که تحت حمایت رژیم صهیونیستی و عیادی منطقه ای شان علیه نظام و انقلاب اسلامی صورت می دهند اهالی رسانه، جامعه هنری ونویسندگان استان مراتب آمادگی خود را جهت تعامل بیش از پیش با رسانه ملی و استانی در تقابل با این هجمه ها اعلام می نمایند.

وی از توجه به مستندسازی کلام و گفتار والدین شهدا بعنوان کاری ارزشمند یاد کرد و افزود:  نباید از این امر مقدس غفلت شود .

 

آدرس کوتاه :