سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

دیدار رئیس ستاد اقامه نماز و دبیر بنیاد غدیر استان با مدیرکل صداوسیما - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار رئیس ستاد اقامه نماز و دبیر بنیاد غدیر استان با مدیرکل صداوسیما

شناسه : 375589854

دیدار رئیس ستاد اقامه نماز و دبیر بنیاد غدیر استان با مدیرکل صداوسیمارئیس ستاد اقامه نماز و دبیر بنیاد غدیر استان ضمن حضور در صداوسیمای مرکز زنجان با رئیس رسانه استانی دیدار و تبادل نظر کرد.

مدیرکل صداوسیما با اشاره به ولایت پذیری محض مولای متقیان افزود: علی(ع) در تمام دوران رسالت پیامبر همواره در رکاب پیامبر اسلام برای دفاع از اسلام و اعتلای کلمه توحید مبارزه کرد و افتخارات فراوانی برای اسلام آفرید، احادیث و روایات رسیده از پیامبر اعظم در رابطه با شخصیت حضرت علی(ع) بیانگر عظمت و مقام والای آن حضرت در نزد پیامبر اکرم(ص) است.

رئیس رسانه استانی در ادامه واقعه غدیر را یکی از بزرگترین و مهم‌ترین رویدادهای اسلامی عنوان کرده و افزود: بر اساس فرموده الهی در این روز بزرگ دین اسلام کامل و نعمت بر خلق تمام می‌شود.

وی ضمن اعلام آمادگی رسانه استانی بمنظور پوشش رسانه ای و خبری برنامه های بنیاد غدیر استان افزود: پخش ویژه برنامه میلاد نور بمدت یک هفته، طراحی و اجرای مسابقه کتابخوانی با موضوع امیر المومنین و غدیر خم همچنین پوشش برنامه های محدود مساجدی که به نام امیرالمونین هستند از برنامه های صدا و سیما در این ایام خواهد بود.  

رئیس رسانه استانی بر لزوم فرهنگسازی در حوزه ولایت و امامت با ابزارها و شیوه های به روز و هنری تاکید کرد و افزود: امروز توجه به شبیخون فرهنگی دشمنان، موضوع ولایت پذیری منبعث از غدیر خم باید با روشهای نوین و جذاب در برنامه های فرهنگی و مذهبی مورد اهتمام ویژه قرار گیرد.

رئیس ستاد اقامه نماز و دبیر بنیاد غدیر استان هم با تقدیر از توجه ویژه رسانه استانی به موضوعات دینی و مذهبی تصریح کرد: ولادت با سعادت حضرت علی(ع) همچنین واقعه غدیر خم باید به گونه ای  تبلیغ و فرهنگسازی شود که مردم با مضامین و پیام‌ حوزه ولایت و امامت به خوبی آشنا شوند که این مهم بدون حضور و توجه رسانه استانی مقدور نخواهد شد.

حجت الاسلام یوسفی افزود: ما موظف هستیم که به انواع طرق و شیوه های هنری، مسیر حرکت امامان را بیان و انحرافاتی که در این مورد است را مطرح کنیم و در این مسیر اصحاب رسانه یار و یاورمان می باشند.

وی در ادامه به بیان برنامه های مختلف و متنوع این بنیاد به مناسبت ولادت حضرت امیرالمونین علی(ع) اشاره کرد و خواستار اهتمام ویژه و همکاری صداوسیما با توجه به شرایط کرونایی و عدم امکان برگزاری تجمعات طبق سنوات گذشته شد .

 

آدرس کوتاه :