جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

دیدار رئیس حوزه هنری با مدیرکل صداوسیما - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار رئیس حوزه هنری با مدیرکل صداوسیما

شناسه : 363641408

دیدار رئیس حوزه هنری با مدیرکل صداوسیما 

مدیرکل مرکز در این دیدار ارتباط بین هنر و رسانه را ارتباطی عمیق و وسیع دانست و براستفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها و استعداد‌های هنرمندان در رسانه ملی تاکید کرد.

آقای لطیفی افزود: باید بستری فراهم شود تا از ظرفیت های ویژه ای که در حوزه فرهنگ و هنر استان وجود دارد نهایت استفاده و بهره به عمل آید چون حوزه هنری  قادر به کشف این ظرفیت ها است و صدا و سیما می تواند در استفاده هر چه بیشتر از این  ظرفیت های فرهنگی و معرفی این استعدادها به جامعه نقش مهم و تاثیرگذاری ایفا نماید.

رئیس رسانه استانی انجام تولیدات مشترک با استفاده از ظرفیت های موجود را بستری خوب برای تولید محتوای مناسب بر اساس ضرورت های دانست و تصریح کرد: هنرمندان می توانند با فن و هنرخود نقش محوری و اثرگذاری در تهیه برنامه های صداوسیما داشته باشند.

رئیس حوزه هنری استان هم ضمن تقدیر از تلاش ها و فعالیت های صورت گرفته در صدا و سیمای مرکز زنجان، سیاستها و اهداف کلان حوزه هنری  را تولید و حمایت از آثار فاخر هنری بیان کرد و خواستار همکاری  بیش از پیش حوزه هنری با  صدا و سیما  درمسیر رسیدن به اهداف مشترک شد.

آقای نعمتی با اشاره به ظرفیت های خوب استان در زمینه های هنری گفت: اگر این ظرفیت ها به خوبی تبیین و به تولید، توزیع و صدور اثر منجر شود، بسیاری از آن ها می تواند در حوزه های مختلف از جمله فرهنگ تاثیرگذار باشد.

 

آدرس کوتاه :