جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۹ فروردین ۱۳۹۹

دیدار جانشین سپاه انصار المهدی(عج) استان با مدیرکل صداوسیما. - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار جانشین سپاه انصار المهدی(عج) استان با مدیرکل صداوسیما.

شناسه : 360397379

دیدار جانشین سپاه انصار المهدی(عج) استان با مدیرکل صداوسیما.


در آستانه برگزاری جشنواره رساته ای ابوذر صورت گرفت

در آستانه برگزاری جشنواره رساته ای ابوذر صورت گرفت

دیدار جانشین سپاه انصار المهدی(عج) استان با مدیرکل صداوسیما.

✅ مدیرکل صداوسیما ، جشنواره ابوذر را فرصت ديده شدن اصحاب رسانه و خبرنگاران در رويداد فرهنگي دوسویه ای دانست که امکان ایجاد ارتباط تنگاتنگ بین فعالان رسانه و مخاطبان خود را در محیطی صمیمی و هنری فراهم می کند .
🔹 آقای لطیفی با مهم ارزیابی کردن قرابت عنوان این جشنواره با محتوا و رویکرد آن ، صداقت، راستگويي، عدالت خواهي و دفاع از حريم امامت و ولايت را از مهمترين ويژگي هاي ارزشمند شخصيت حضرت ابوذر برشمرد و گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه بايد خصوصيات و ويژگي‌هاي حضرت ابوذر را الگو و سرمشق رفتاري و كرداري خود قرار دهند چرا که امروز ما براي فعاليت و نقش آفريني در جبهه رسانه اي انقلاب اسلامي، بايد ابوذرهاي زمانه خود باشيم.
🔹رئیس رسانه استانی اظهار داشت: امروز اگر استکبار جهانی با ابزار رسانه اي قوی خود در دنيا در جنگ نامتقارن رسانه اي تلاش دارد تا دستاوردهای فراوان انقلاب شکوهمند اسلامی را از میان بردارد ، وظيفه ما بعنوان رسانه هاي انقلابی بسیار سنگین و خطیر است .
🔹وی در ادامه آمادگی صداوسیمای را برای مشارکت فعال در برگزاری جشنواره ابوذر طبق سنوات گذشته ، اعلام کرد .
🔸جانشین سپاه انصار المهدی(عج) استان هم با تقدیر از همکاری ویژه و شایسته رسانه استانی در سنوات برگزاری این جشنواره افزود: جشنواره ابوذر با هدف تبيين نقش مهم و تاثيرگذار رسانه ها در آگاهي بخشي به قشرهاي مختلف مردم از اخبار و واقعيت هاي هاي موجود در جامعه و همچنين تجلیل از رسانه های فعال برگزار می شود.
🔸سرهنگ طهماسبی درخصوص نوع آثار تولیدی گفت: این جشنواره در حوزه های مختلف و با موضوعات متنوع در نیمه مردادماه سال جاری برگزار خواهد شد که امید است تا با مشارکت اصحاب رسانه مثل هر سال پرشور برگزار شود .✔️

🔵روابط عمومی صداوسیمای مرکز زنجان🔵
🆔 @iribzanjan    کانال رسمی مرکز
🆔 @zanjaniribnews  کانال خبرگزاری
🆔 @zanjanirib_pr162  ارتباط با روابط عمومی

آدرس کوتاه :