سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۱۱ مرداد ۱۴۰۰

دیدار امام جمعه شهرستان خدابنده با مدیر کل صدا و سیمای استان. - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار امام جمعه شهرستان خدابنده با مدیر کل صدا و سیمای استان.

شناسه : 360923201

دیدار امام جمعه شهرستان خدابنده با مدیر کل صدا و سیمای استان.


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

امام جمعه شهرستان خدابنده در صداوسیمای استان حضور یافته و با مدیر کل مرکز دیدار کرد .

مدیرکل مرکز در این دیدار اقبال عمومی و اعتماد مردم را به شبکه استانی بسیار خوب عنوان کرد و گفت : توجه مخاطبان به شبکه استانی ظرفیت خوبی است که می‌تواند در پیشرفت و توسعه استان نقش مهم و بسزایی داشته باشد .
🔹آقای لطیفی توجه ویژه به شهرستان ها استان را از اولویت های اصلی صداوسیما برشمرد و اظهار داشت : قصد داریم در برنامه های مختلف بیش از پیش به شهرستانها و مناطق مختلف استان بپردازیم و با معرفی ظرفیتها و توانمندی های موجود زمینه را برای توسعه و آبادانی نقاط مختلف استان فراهم نماییم.
🔸 امام جمعه شهرستان خدابنده نیز در این دیدار از اهتمام ویژه رسانه استانی به شهرستانها قدردانی کرده و گفت : برنامه هفته فرهنگی شهرستانها و اجرای برنامه زنده گجه لر هرشب از یکی از شهرهای استان، حرکت بسیار ارزشمند و یک گام مهم عملی برای شناساندن سایر شهرهای استان در راستای جذب سرمایه گذار و گردشگر و .... جهت توسعه شهر ها می باشد .
🔸حجت الاسلام موسوی برنامه های صداو سیمای مرکز زنجان در حوزه های معارفی و مناسبتی را ستود و افزود: دشمنان می خواهند درحوزه باور های دینی و بنیان خانواده ها تزلزل ایجاد کنند و این موضوع توجه بیش از پیش نهادهای فرهنگی و رسانه ها را برای مقابله با این هجمه ها طلب می کند .

آدرس کوتاه :