جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

دیدار اعضای جبهه پایداری استان با مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار اعضای جبهه پایداری استان با مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان

شناسه : 356954693

دیدار اعضای جبهه پایداری استان با مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

اعضای تشکل سیاسی جبهه پایداری استان  با حضور در رسانه استانی با مدیرکل صدا و سیمای مرکز نجان دیدار و گفتگو کردند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان در این دیدار ضمن تاکید بر لزوم وجود احزاب در جامعه، اظهار داشت: کارکرد احزاب در نظام هاي سیاسی کشورها بر اساس تعریف عمومی که از احزاب می شود، عبارت از افزایش آگاهی سیاسی، نقد و بررسی عملکرد مسوولان و افزایش میزان مشارکت مردم در رویدادهای سیاسی و اجتماعی می باشد .
آقای لطیفی با اشاره نقش احزاب سیاسی در پویایی و تحرک جامعه گفت : احزاب سیاسی مردم نهاد می توانند در ایجاد روحیه مطالبه گری در مردم ، پیگیری مشکلات و معضلات جامعه و .... نقش بسزایی را ایفا نمایند لیکن باید در فعالیتهای خود مصالح و منافع این نظام مقدس را مدنظر قرار داده و بر منابع حزبی ارجحیت دهند .
 وی در ادامه به جنگ رسانه ای استکبار جهانی بر علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره کرده و گفت : نقش رسانه ها به خصوص رسانه ملی که به عنوان پرچمدار خط مقدم مقابله با تهاجم رسانه ای دشمنان است ، بسیار خطیر و مهم بوده و در این شرایط خطیر از همکاری و همیاری سایر نهادهای فرهنگی و سیاسی استقبال می کند .
مدیرکل صداوسیمای استان از پیشنهادات و نظرات نیروهای ارزشی و انقلابی در راستای بهبود برنامه های شبکه استانی استقبال کرده و بر افزایش تعاملات با جریانهای انقلابی تأکید کرد .
دبیر جبهه پایداری استان هم در این دیدار گفت: جبهه پایداری انقلاب اسلامی وظیفه خطیر خود را تلاش برای تداوم شاخص‌های عمده مکتب حضرت امام (ره) یعنی عقلانیت، معنویت و عدالت در حول محور ولایت می داند.
وی افزود : این جبهه فراتر از تفکرات حزبی و گروهی در کنار ملت فداکار ایران اسلامی و تحت منویات مقام معظم رهبری، پاسدار آرمان‌های انقلاب است.
حجت الاسلام باقری با اشاره به اينكه نامگذاري سال جاري به عنوان " توليد ملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني" يكي از اقدامات هوشمندانه از سوي مقام معظم رهبري است، اضافه كرد: مقام معظم رهبري همواره با ريز بيني و نكته سنجي به مسائل مختلف كشوري توجه داشته و به آن تاكيد مي كنند.
وی در ادامه از رسانه استانی  به عنوان طلایه دار اصحاب رسانه در مطالبه گری مردم در بخش های مهم یاد کرد و گفت : رسانه استانی  به صورت مطلوب توانسته عملکرد دستگاه های مختلف را با شفاف سازی به مردم گزارش دهد لیکن امروز باید به موضوع افزایش روحیه مطالبه گری در جامعه در راستای حل مشکلات جامعه و تقویت بنیان نظام مقدس جمهوری اسلامی اهتمام ویژه ای صورت گیرد .
در ادامه این جلسه برخی از حاضرین به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود در رابطه با مسایل مهم روز و همچنین برنامه های شبکه استانی پرداختند .روابط عمومی مرکز

آدرس کوتاه :