جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

دیدار اعضاء هیات امناء هیات فاطمیون زنجان با مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار اعضاء هیات امناء هیات فاطمیون زنجان با مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجان

شناسه : 370349216

دیدار اعضاء هیات امناء هیات فاطمیون زنجان با مدیرکل صداوسیمای مرکز زنجاناعضاء هیات امناء هیات  فاطمیون زنجان باحضور در صداوسیما با مدیرکل مرکز دیدار و گفتگو کردند.
مدیرکل مرکز در این دیدار عزاداری بی آلایش، مخلصانه وبی حاشیه مردم مومن استان زنجان را عامل تبدیل این استان به پایتخت شور وشعور حسینی والگویی ارزشمند برای سایر مناطق کشور دانست و افزود: جلوه های متفاوت این عشق و ارادت در قالب همایش سراسری کمک های مومنانه  در محرم امسال این عنوان را زیبنده تر کرد.
آقای لطیفی با اشاره به شیوع بیماری کووید19 و لزوم رعایت دستور العمل های بهداشتی افزود: حسینیه اشراق برنامه ای بود که با حضور مادحین، واعظین و تعداد محدودی از عزاداران، توانست پیام نهضت حسینی را به روشی مناسب و تایید شده در جغرافیای استان و کشورمان انتقال دهد.
وی افزود: حضور گسترده جوانان در دسته  عزاداری فاطمیون ظرفیتی عظیم در زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس است و هدایت این انرژی عظیم در تداوم کمک های مومنانه در طول سال همان تبعیت از آرمانهی ابا عبدالله و نهضت عاشوراست.
آقای لطیفی بر آمادگی رسانه استانی بمنظور انعکاس فعالیت های فرهنگی و نوعدوستانه هیات فاطمیون زنجان تاکید کرد.
 شبیری مسئول هیات امناء فاطمیون نیز با تقدیر از تلاشهای رسانه استانی، مسیر انتخاب شده برای تداوم اظهار عشق و ارادت به ساحت سرور و سالار شهیدان در قالب برنامه های نوین شبکه استانی را حرکتی زیبا و متعهدانه دانست.
وی این هیات عزاداری را یادمان شهداء بیان نمود وگفت:امروز این هیات کانون جذب نوجوانان وجوانان و محلی مناسب برای ترویج فرهنگ ایثار وشهادت وزنده نگه داشتن ارزشهای دفاع مقدس شده است.
مسئول هیات امناء فاطمیون با بیان این مطلب که عزاداری و اجرای برنامه های مذهبی در فضای باز تجربه جدید و خوبی است افزود: هزینه های صرف صبحانه و پذیرایی که توسط عزاداران تقبل میشود، با شیوع بیماری کرونا صرف تهیه و توزیع بیش از100 بسته لوازم التحریر و  صدها بسته کمک معیشتی به نیازمندان شده است.
در پایان این جلسه از مدیرکل صداوسیمای به دلیل پوشش مناسب و شایسته عزاداری های استان به ویژه هیئت فاطمیون زنجان توسط رسانه استانی تقدیر شد .
آدرس کوتاه :