جهش تولید | چهارشنبه، ۲ مهر ۱۳۹۹

دیدار اعضاء سازمان بسیج هنرمندان استان با مدیرکل مرکز - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار اعضاء سازمان بسیج هنرمندان استان با مدیرکل مرکز

شناسه : 343900544

دیدار اعضاء سازمان بسیج هنرمندان استان با مدیرکل مرکز


خبر/رویداد مرکز

خبر/رویداد مرکز

جمعی از اعضای بسیج هنرمندان استان در دیدار با مدیر کل مرکز در خصوص مسائل فرهنگی و راهکارهای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن و نقش بسیج هنرمندان تبادل نظر کردند.

مدیرکل مرکز در این جلسه با اشاره به اهمیت مقوله فرهنگ و تقابل با دشمنان در جنگ نرم گفت: مبحث مسائل مبتلابه فرهنگی، اولویت کار در رسانه ملی و استانی است و صداوسیمای مرکز زنجان در قالب برنامه ای مدون در ساختارهای مختلف همواره به فرهنگ پرداخته است.

آقای صفری با تاکید بر افزایش سواد رسانه ای اقشار مختلف افزود:با توجه به هجم گسترده و متنوع فعالیت دشمنان در حوزه جنگ نرم، ضرورت آگاهی بخشی به مخاطبان و افزایش آشنایی با فضای مجازی بیش از پیش احساس می شود، چراکه شبکه های اجتماعی نوظهور بستر مناسبی برای تلقین انحرافات در حوزه دین و اخلاق هستند.

وی فرهنگ را پیش زمینه و زیرساخت جامعه در مسیر توسعه و حرکت بسوی تکامل دانست و تصریح کرد: صداوسیمای مرکز زنجان آماده همکاری با تمام حوزه های فرهنگی ازجمله تشکل هایی مانند بسیج هنرمندان است و یقینا مشارکت هنرمندان متعهد گام موثری در غنای برنامه های رسانه استانی خواهد بود.

اعضای سازمان بسیج هنرمندان استان هم در سخنانی ترویج و تقویت هنر انقلاب اسلامی را مرهون حمایت از تولید آثار فاخر هنری و سایر برنامه های فرهنگ محور که توسط نهادهایی مانند رسانه ملی، رسانه های مکتوب و بسیج هنرمندان دانستند.

مسئول بسیج هنرمندان استان با تاکید بر نقش محوری رسانه ملی در تقویت بنیادهای فرهنگی جامعه، بر گسترش همکاری های متقابل این سازمان با صداوسیمای مرکز زنجان تاکید کردند.

وی افزود: هفت کانون بسیج هنرمندان در سطح شهرستان های استان فعالیت می کند و هر سال ۵۰ عنوان برنامه در قالب های هنری مختلف دراین سازمان برگزار می شود.

در پایان این نشست نقاشی برجسته  نفیسی با موضوع شهید آوینی ، اثر هنرمند زنجانی استاد تلخابی به عنوان یادبود به مدیر کل مرکز اهداء شدروابط عمومی مرکز.

آدرس کوتاه :