رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۸

دیدارمديرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدارمديرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان

شناسه : 356954473

خبر/رویداد مرکز

مديرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان با حضور در رسانه استانی با مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان دیدار و گفتگو کرد.

مدیرکل مرکز زنجان در این دیدار با بیان اینکه امروزه صنعت گردشگری یا توریسم را جزو سه صنعت پررونق دنیا است گفت: صنعت گردشگری نقش کلیدی در توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی هر کشور و منطقه‌ ای می‌تواند داشته باشد .
آقای لطیفی افزود: جاذبه های طبیعی و فرهنگی استان زنجان این ظرفیت را دارد تا با رویکردی جامع و همه جانبه و بهره گیری از تمامی امکانات و توانمندی های آن در راستای توسعه گردشگری در استان استفاده کرد .
وی گفت: تعامل و همکاری مشترک رسانه استانی و اداره کل میراث فرهنگی می تواند منجر به تولید آثار رسانه ای جذاب و پرمحتوایی شده و دریچه ای نو و خلاقانه ظرفیتهای بالقوه و بالفعل زنجان را به گردشگران معرفی کند.
مدیرکل صداوسیمای استان با اشاره به اهتمام ویژه رسانه استانی به موضول معرفی صنایب دستی و گسترش گردشگری استان اظهار داشت : صداوسیما تاکنون در این زمینه برنامه های متعددی تولید و پخش کرده و آمادگی دارد تا در قالب برنامه های مشترک ، همکاری های فیمابین را توسعه دهد .
مديرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان هم در این دیدار با بیان اینکه امروزه صداوسیما به عنوان رسانه دیداری و شنیداری یکی از مهم ترین نهادهای فرهنگی و فرهنگ ساز است ، افزود:در دوره کنونی که عصر اطلاعات و تکنولوژی های نوین ارتباطی نام گرفته است، صداوسیما به عنوان بزرگترین نهاد فرهنگی کشور نقش اساسی در انتقال میراث فرهنگی و اجتماعی و توسعه صنعت گردشگری در جامعه دارد و با به کارگیری شیوه های جدید اطلاع رسانی و وجود رسانه های متعدد عملکرد توبی داشته است ولی جا برای کار بیشتر در زمینع وجود دارد .
آقای رحمتی ضمن قدرداني از صداوسيماي استان به جهت همكاريها و تعامات فیما بین گفت: توليد و پخش برنامه هاي ويژه، اطلاع رساني های مناسب و معرفي جاذبه هاي تاريخي و گردشگري استان از جانب رسانه استانی سهم زيادي در افزايش مسافرتها به استان و جذب گردشگران داشته است.روابط عمومی مرکز

آدرس کوتاه :